Wycieczka do Opery Krakowskiej

12 listopada 2023 r. nasza szkoła wybrała się na wycieczkę do Opery Krakowskiej na spektakl pt. Ale Kosmos

Fantastyczna taneczna podróż wehikułem czasu w kosmiczną czasoprzestrzeń.
Ale kosmos! było to efektowne przedstawienie baletowe w wykonaniu uczniów Studia Baletowego Opery Krakowskiej, które zostało zrealizowane z okazji Jubileuszu 60-lecia powstania Studia.
Był to nie tylko spektakl taneczny, który nawiązuje swoim tytułem do roku Kopernikowskiego, ale był to ….kosmiczny „zawrót głowy”.
Przedstawienie kipiało pomysłami. Szalone wyprawy, niesamowite i zaskakujące zwroty akcji, czarujące krajobrazy i piękne, efektowne kostiumy to tylko część tego co mogliśmy zobaczyć na scenie. Ta kosmiczna podróż zaczęła się w laboratorium szalonych naukowców, którzy z niezwykłą energią przeprowadzili nas przez magiczną krainę muzyki i tańca .
Ale kosmos! z pewnością oczarował nie tylko młodego widza.