1,5 % podatku

Szanowni Państwo,

Zwracam się z prośbą o PRZEKAZANIE NASZEMU – Samodzielnemu Kołu Terenowemu nr 99 STO w Tymbarku 1,5 % odpisu z Waszego podatku. Koło prowadzi Społeczna Publiczna Szkołę Muzyczna I stopnia w Tymbarku. Zapewniamy, że przekazane pieniądze będą służyć Waszym dzieciom, całej społeczności. Wasze pociechy będą mogły się uczyć w lepszych warunkach, co będzie pozytywnie wpływało na ich rozwój. Jednocześnie chcemy żeby wszyscy, którzy przychodzą tu do szkoły na koncerty i audycje, czuli się komfortowo, chcemy poprawić pomieszczenia, w których Wasze dzieci się uczą a także zakupić niezbędne pomoce dydaktyczne. Pragniemy aby rozwój dzieci uczęszczających tu do szkoły lub ogniska na wsi – niczym nie różnił się od rozwoju uczniów, którzy naukę muzyki pobierają w wielkich ośrodkach. Chcemy poprawić aulę szkoły, wykładzinę, stoliki dla oczekujących uczniów – do odrabiania lekcji, komputer do sali rytmicznej i kształcenia słuchu wraz z programami do tych zajęć, podnóżek z pedałami dla młodych pianistów.

Mam nadzieję że te informacje przekażecie swoim znajomym, rodzinom i nie zawiedziecie naszego zaufania, które do tej pory było na medal. Tylko wspólnymi siłami możemy coś stworzyć, pomóc następnemu pokoleniu młodych artystów.

Dziękuje wszystkim i bardzo proszę zapoznajcie się z niżej załączonym Zaświadczeniem, gdzie jest Numer KRS–0000251884
Samodzielne Koło Terenowe Nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Tymbarku
nr konta BS Limanowa 67 8804 0000 0000 0000 2701 0001