Koncert duetu akordeonowego / Paweł Janas i Bartosz Kołsut

Face2Face to duet niezwykle wszechstronnych i kreatywnych muzyków, który tworzą akordeoniści Paweł Janas i Bartosz Kołsut. Artyści mają w swoim dorobku dziesiątki nagród  na konkursach oraz koncerty na całym świecie. Dzięki wyjątkowej charyzmie scenicznej i bezgranicznej pasji, przełamują granice między różnymi gatunkami muzycznymi wykonując muzykę crossoverovą.

www.f2fduo.com

Bartosz to finalista konkursu „Eurovision Young Musicans” w Kolonii (Niemcy) oraz laureat konkursu IBLA GRAND PRIZE (Ragusa, Włochy). Dwukrotnie występował w legendarnej sali koncertowej Carnegie Hall w Nowym Jorku.

www.bartoszkolsut.com

Paweł zdobył tytuł Mistrza Świata w grze na akordeonie cyfrowym podczas „63 Coupe Mondiale” w Varazdin (Chorwacja). Występował jako solista w Auditorium Parco della Musica w Rzymie czy Filharmonii Narodowej w Warszawie.

www.paweljanas.net

Od października 2020 roku ich nagrania zostały wyświetlone kilka milionów razy w mediach społecznościowych, między innymi za pośrednictwem stacji radiowej Classic FM w Londynie.

Zapraszamy na oficjalny kanał na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCD0ouiE0-glF_a6XomeqBiQ

 

Program koncertu

Duet Face2Face

Paweł Janas – akordeon/melodyka

Bartosz Kołsut – akordeon/bandoneon

1. J.S. Bach/C. Guonod – „Ave Maria”

2. Antonio Vivaldi – „Cztery Pory Roku” – Zima

3. Paweł Janas – „Landscapes”

4. John Williams – „Harry Potter”

5. Ennio Morricone – „Cinema Paradiso”

6. C. Gardel/G. Rodriguez- „Por una Cabeza/La Cumparsita”

7. Stevie Wonder – “Isn’t she lovely”

8. Astor Piazzolla – „Libertango”

 

Zapraszamy na nasz oficjalny kanał na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCD0ouiE0-glF_a6XomeqBiQ