IV Międzynarodowy Konkurs Instrumentalistów i Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Tymbarku

WYNIKI:

Pierwszy dzień   =>  29.05.2023 r.

Drugi dzień  => 30.05.2023 r.

Trzeci dzień => 31.05.2023 r.

Warsztaty => 01.06.2023 r.

Jest to nasze pierwsze spotkanie po pandemii i jest mi niezmiernie miło, że chcecie wystąpić na naszym IV Międzynarodowym Konkursie a jednocześnie przykro, że nie mogliśmy przyjąć wszystkich chętnych – nasz licznik i tak przekroczył o 1/3 uczestników.

Wszystko co będziecie pokazywać na scenie ma być przyjemnością – to magiczne miejsce do którego was zaprosiliśmy daje obietnice, że to co powstaje na scenie jest prawdziwe i naturalne, to czas spędzony z bliskimi wam duszami, scena ma jednoczyć i wszyscy mają czuć się tak jak we własnym domu. Konkurs nie jest walką i rywalizacją – jest przekazaniem tego, czego się uczycie i chcecie pokazać to innym.

Najważniejsze wartości:

1. Gra zespołowa (nawet solista z akompaniatorem są zespołem) nie polega na tym aby wzajemnie patrzeć na siebie, lecz aby słuchać w tym samym kierunku
  2. Mądrość ta uzależniona jest od 3 rzeczy: osobowości, wiedzy i samokontroli (Arystoteles)
  3. Nie ten jest biedny, kto posiada mało, lecz ten, kto stale chce więcej.

Mam prośbę do wszystkich wykonawców:

– gramy bez powtórek (zachowajmy ABA),

– rozgrywamy się tylko w 3 salach na parterze i na świetlicy,

– przychodzimy już przebrani do występu (nie zajmujemy toalet),

– przed wejściem na scenę powinniśmy być zestrojeni,

– na aulę koncertową będziemy wchodzić grupami z danej godziny i słuchamy każdy każdego.

Dyrektor Konkursu

Aktualizacja harmonogramu (16.05.2023)

H A R M O N O G R A M   W Y S T Ę P Ó W

H A R M O N O G R A M   P R Ó B