Obchody Narodowego Święta Niepodległości – Koncert

Podczas Koncertu z okazji Narodowego Święta Niepodległości wystąpili:

1. Chór szkolny zaśpiewał dla nas piosenkę harcerską PŁONIE OGNISKO I SZUMIĄ KNIEJE. Chór przygotowała i poprowadziła pani Beata Mamak. Akompaniował pan Mateusz Żurek.
  2.  Kamila Brzazgoń. Wykonała utwór pt. KATARYNIARZ Aleca Rowley. Uczennicę przygotowała pani Bożena Dobrowolska
  3. DUET SAKSOFONOWY w składzie: Magdalena Florek i Mikołaj Trybus wykonał utwór Karola Marii von Webera pt. CHÓR STRZELCÓW. Duet przygotował Pan Sylwester Bryniak
  4. Maja ŻMUDA uczennica pani profesor Haliny Waszkiewicz – Rosiek wykonała utwór Shinichi SUZUKI ŚWIATŁA RAMPY akompaniowała pani Maria Guzik
  5. Julia KAIM na flecie zagrała Taniec Jurija Dołżikowa, przy akompaniamencie brata Marcina na akordeonie. Uczniów przygotowała pani Oksana Maksymczuk
  6. KWARTET PUZONOWY w składzie: Arkadiusz Drozd, Alex Kęska, Krystian Florek i Wojciech Malarz wykonał pieśń żołnierską SERCE W PLECAKU. Autorem pieśni jest podoficer piechoty Wojska Polskiego Michał Zieliński. Zespół przygotował pan Eugeniusz Maksymczuk.
  7. KWARTET SKRZYPCOWY w składzie: Milena Atłas, Zuzanna Miśkowiec, Anna Twaróg, Antonina Slezak wykonał utwór pt. Marsz żołnierzyków , Sławomir Tomasik. Kwartet przygotowała pani Kinga Kabzińska-Nowak
  8. Kinga Orzeł uczennica pani Bożeny Dobrowolskiej zaprezentowała utwór Aleca Rowley pt. TANCERZ.
  9. DUET FORTEPIANOWY w składzie: Kamila Brzazgoń i Kinga Orzeł. Dziewczynki wykonały Scherzo C – dur Antona Diabellego. Duet przygotowała p. Bożena Dobrowolska.
  10. Emilia Śmiech na skrzypcach wykonała utwór I. J. Paderewskiego oraz Barcewicza pt. Melodia, uczennice przygotował pan Janusz Mrozik a akompaniował pan Robert Rosiek
  11. Chór szkolny zaśpiewał dla nas pieśń żołnierską pt. PIECHOTA, która powstała w czasie pierwszej wojny światowej Chór przygotowała i poprowadziła pani Beata Mamak. Akompaniował pan Mateusz Żurek.
  12. KWINTET KLARNETOWY w składzie: Leon Żmuda, Gabriel Faron, Hanna Pazdan, Sebastian Wiewiórka, Kacper Orzeł – utwór na 5/4. Zespół przygotował pan Jan Rosiek.
  13. KWARTET SKRZYPCOWY w składzie: Sara Wdowicka, Rozalia Grzyb, Joanna Liszka, Aleksandra Garbacz wykonał KONCERT G – DUR cz. I NA CZWORO SKRZYPIEC Georg Filip Telemana. Zespół przygotowała pani profesor Halina Waszkiewicz – Rosiek.
  14. OLIWIA POTONIEC z klasy saksofonu pana Jana Rośka wykonała melodię hiszpańską CELITO LIDO. Akompaniował pan Robert Rosiek
  15. Zuzanna ŻMUDA uczennica pani Mari Guzik na fortepianie zagrała utwór pt. ŻYCZENIE – Fryderyka Chopina
  16. ZESPÓŁ KLARNETOWY w składzie: Gabriela Atłas, Gabriela Gajda, Kinga Juszczak i Michał Przechrzta zagrał dla nas pieśń legionową MY PIERWSZA BRYGADA. Zespół przygotował Pan Sylwester Bryniak.
  17. ORKIESTRA SZKOLNA pod batutą pana ROBERTA ROŚKA. Orkiestra wykonała WIĄZANKĘ MELODII PATRIOTYCZNYCH.
  18. Na zakończenie  koncertu wystąpił BIG BAND wraz z CHÓREM prezentując nam utwory- Jak długo w sercach naszych oraz Hej na Krakowskim Rynku.