Rok 2011/2012

24.IX. 2011 Koncert zespołów w Publicznej Bibliotece w Tymbarku

15.X.2011– Ogólnopolski Konkurs ,,Przebojowy Muzyk” – Warszawa- Szkola nasza wystawiła 3 zespoły 1/muzyki dawnej, 2/Kurczeta, 3/ ,,Sonore”  w składzie A Danel,  El. Mąkowska,  M.Róg,  Al. Chowaniec oraz A.Toporkiewicz.  ZESPÓŁ TEN otrzymał TYTUŁ ,,PRZEBOJOWY MUZYK ROKU 2011″.

11.XI.2011– Koncert w Auli Szkoly z okazji  Świeta Niepodległości,

24 .XI. 2011- Miedzynarodowy Konkurs Duetów Fortepianowych-Zambrów-  Uczniowie  naszej  Szkoły otrzymali III nagrodę.  Są to: ELIZA KORDECZKA i MATEUSZ ŻUREK z kl. fortepianu  mgr R. ROSIEK

18-20 XI 2011 Warszawa – Warszawski Konkurs Pianistyczny- udzial wzieli EL.Mąkowska i M.Żurek,

25.XI. 2011 -Pani Prezes mgr inz. Irena Wilczek-Sowa -zostala odznaczona Złotą Odznakę Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie za pomoc i dlugoletnie wspaniale prowadzenie Kola nr 99 w Tymbarku. Jest Prezesem STO w Tymbarku od 15 lat GRATULUJEMY,

28.XI. 2011 Koncert Uczniów SSMI ST w publicznej Bibliotece w Tymbarku,  z okazji Dnia Nauczyciela

5-6 XII 2011 Kraków-udzial uczniow z kl skrzypiec , gitary, fort w Konkursie Mlodzi Instrumentalisci

11-14. I. 2012 Międzynarodowy Konkurs dla dzieci i młodziezy ,,Srebrna Szybka” -Kraków

I-miejsce Beata Atłas -gitara

wyróżnienie -Elżbieta Mąkowska -fortepian

wyrożnienie -Duet Fortepianowy – Eliza Kordeczka i Mateusz Żurek

15. I. 2012 Koncert Noworoczny dla mieszkańców Tymbarku i okolic

15 styczen 2012 Koncert noworoczny dla Miasta Limanowa – Burmistrz Miasta Limanowa zaprosił kwintet fortepianowy  w skladzie:  Maria Róg,  Elzbieta Mąkowska, Anna Danel,  Anna Toporkiewicz i Aleksandra Chowaniec.  Zespół wystapił wraz z Kwartetem Spiewaków zza granicy

25.I 2012 Koncert uczniów Szkoły w Restauracji ,,Pod Jodłową Górą” Tymbark,  z okazji Uroczystości 50 lecia pożycia małżeńskiego -malżeństwa z Gminy Tymbark,

7.II 2012 Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I Stopnia -wystawiliśmy 3 zespoły:

1/kwartet smyczkowy w skladzie: M. Rusnak-skrzypce , A.Zapała -skrzypce, S.Jarosz-altowka, M.Sułkowska-wiolonczela

2/Trio Fortepianowe w składzie-M.Majeran-skrzypce,Jakub Sporek-fortepian i M.Krzysztofiak-wiolonczela -zespół ten został zakwalifikowany do Ogolnopolskich Przesluchań, które mają odbyć się w Warszawie,  a w Przeglądzie MakroregionalnymZespół ten otrzymał wyróżnienie,

3. Kwintet ,,Sonore” , w skladzie:  M.Róg, El.Mąkowska, Al.Chowaniec, A Danel i A.Toporkiewicz – otrzymał wyróżnienie został zakwalikowanych Ogólnopolskich Przesluchań w Warszawie,

nauczyciele -opiekunowie zespołów tj. Halina Waszkiewicz-Rosiek oraz  R Rosiek -otrzymali Dyplomy Wyrożnienia z rąk Wizytatora Pani Lidii Skrzyniarz oraz komisji kwalifikujacej do dalszych przesluchan

08.02 2012 Makroregionalne Przesluchania Zespolow Kameralnych instrumentow detych Szkol Muzycznych I st Nowy Targ-szkole nasza reprezentowal Kwartet Saksofonowy w skladzie;Agnieszka  Mlynarczyk,Mateusz Piaskowy,Anna Kuchta i Kinga Gocal –Trio klarnetowe w skladzie ;Jakub Krzysztofiak,Karolina Kuchta i Piotr Triet,i Zspol fletowy w skladzie ;Anna Surowka ,Karolina Uchacz,Karolina Malarz,Julia Grzyb,Kinga Kordeczka-Gratulujemy

10.II.2012 zostataly przysłane wyniki z Ogólnopolskiego Konkursu Języka  Angielskiego,  ktorego dzieci chętne uczą się w naszej szkole pod okiem mgr Agaty  Kędroń – wyróżnienie otrzymala Anna Toporkiewicz,  zaś pozostali którzy wzięli udział w gr I i II Ogólnopolskiego Konkursu zmieścili się do 53 miejsca,  gdzie w gr I -bylo 1415 uczestników, a w II : 979 uczestników z calej Polski -Wielkie Gratulacje

3 i 4 marca 2012,  Warszawa -Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych,  Zespół , TRIO FORTEPIANOWE W SKŁADZIE, MICHAL Majeran Jakub Sporek i Marek Krzysztofiak -Otrzymali II nagrodę tj. 23 pkt/na max 25/.

Kwintet ,,Sonore”,  w skladzie A Danel, A Toporkiewicz, Al.Chowaniec ,M Róg i EL.Mąkowska -otrzymał ,,GRAND PRIX”,  zespół otrzymał  jako jedyny w Polsce max ilość pkt. tj 25 pkt

9- 10.III .2012 Tychy- Ogólnopolski Konkurs ,,Gitara w muzyce kameralnej”, wystawilismy duet Al Chowaniec i B Atłas /skrzypce z gitara/.  Duet ten otrzymał wyróżnienie,

13 marca 2012 Płock -Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im M Ławrynowicza –  uczennica  Anna Toporkiewicz otrzymala III nagrodę,  akomp. R .Rosiek dyplom dla wyróżniajacego się akompaniatora konkursu,

13-14 marca Kłodzko Ogolnopolski Konkurs ,,Gitaromania,, Beata Atlas I nagroda,  a Tro w skladzie Anna Zapala , Artur Kordeczka i Beata Atlas –wyróżnienie

16 marca2012 Ogolnopolskie Przesluchania Duetow Fortepianowych warszawa-duet Eliza Kordecza i Mateusz Żurek otrzymali 21 pkt co jest ocena bardzo dobra

22.marca 2012 w Zamościu odbył się Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych -wystawilismy 2 duety 1/Franciszek Pyrć i Aleksandra Ciżman ucz I gr  i  2/Elżbieta Mąkowska i Maria Róg w II gr -duet ten otrzymal III nagrodę.

23.marca 2012 Nowy Targ –Ogólnopolski Konkurs Gitarowy -uczennica naszej Szkoly Beata Atłas otrzymala II nagrodę – sredecznie gratulujemy nauczycielowi  Panu Pawłowi  Janczy

27 marca 2012 Łancut –Ogólnoloplski Konkurs Skrzypcowy im Z Brzewskiego,  naszą Szkołę reprezentowaly M Rusnak i A Zapała,

1 kwietnia 2012 Aula Szkoly Muzycznej  -Koncert poświęcowny  7 rocznicy śmierci  bł.Jana Pawla II;

pt,,BLOGOSŁAWIONY KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO – JAN PAWEŁ II

13-14 kwiecien 2012 w Kłodzku odbył się  XIV Dolnośląski Konkurs  Gitarowy GITAROMANIA 2012, na którym  BEATA ATŁAS otrzymała I nagrodę,  a Trio Gitarowe w skladzie Anna Zapała, Beata Atłas i Artur Kordeczka -wyróżnienie  ( są uczenicami Pana Pawła Janczego).

13 kwiecien 2012 otrzymaliśmy informacje z Francji Paryż, że Duet Fortepianowy Maria Rog i Elżbieta Mąkowska zakwalifikowaly się na Konkurs im Ginette Gaubert i zostaly zakwalifikowane do FINALU Dyplomowego na 4 rece -ogromna satysfakcja -Final 12-13 maj (sa uczennicami Pana  Roberta  Rosiek),

17 04 2012 otrzymalismy druga infornmację, że Duet na 4 rece Julia Pajdzik i Tomasz Piechocinski zagrają Finale w Paryzu 5-6 maj 2012 Gratulacje naucz Robert Rosiek.

23-24 04 2012 w Warszawie odbyl sie V Ogólnopolski Festiwal zespolow Kameralnych Szkół  Muzycznych  I i II st ,,Od Mocarta do Mozarta”  Trio w składzie Michal Majeran -skrzypce,Jakub Sporek -Fort i Marek Krzysztofiak -wiolonczela otrzymało nagrodę  dla Najlepszego Tria Fortepianowego Festiwalu. Nagrode dla najlepszego pedagoga konkursu otrzymala p Halina Waszkiewicz-Rosiek.

26 04 2012 w Brodnicy woj kujawsko-pomorskie odbył się  III ogólnopolski Konkurs Zespołów kameralnych ,,BRODNICA ENSAMBLE,, ze SSM I st grał  Septet w skladzie Anna Toporkiewicz ,Anna Danel, Marzena Rusnak, Aneta Zapala , Aleksandra Chowaniec skrzypce Sabina Jarosz-altowka i Marta Sulkowska -wiolonczela Zespół otrzymal III nagrodę,  aSzkola wzbogacila się  o drukarke ,,Canon” , która  zespół dostał w nagrodę .

1 -3 maj Świeta majowe z muzyką , Uroczysty Koncert dla Spolecznosci TYMBARKU I  PRZYBYŁYCH GOŚCI  – publiczność dopisala,  było przyjemnie i uroczyście

4-6 maj 2012,  Miedzynarodowy Konkurs ,,TALENTSFOREUROPE” Słowacja -Dolny Kubin -w kat zespołów kameralnych Kwartet smyczkowy w skladzie:  Anna Danel, Anna Toporkiewicz, Aleksandra Chowaniec i Maria Rog – otrzymaly II nagrodę,

4 maj 2012 Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Kielce,  Szkole reprezentowaly 2 uczennice: Emilia Rząsa i Magdalena Pajdzik  naucz -akompaniator Robert Rosiek otrzymal dyplom za wyrożniający sie akompaniament,

5-6 maj 2012 Final miedzynarodowego Konkursu im Ginette Gaubert Paryz -w kat dzieciecej Tomasz Piechocinski i Julia Pajdzik otrzymali Wyróżnienie

10 maj 2012 Makroregionalny Konkurs klas  II i III dzieciecych skrzypiec -Szkołę reprezentowaly 2 uczennice:  Dominika Kuchta i Wiktoria Grzyb  -Wyróżnienie II st otrzymala Wiktoria Grzyb (akompaniator  mgr Katarzyna Nuzia),  -gratulujemy obydwom dziewczynkom

12-13 maj 2012,  Miedzynarodowy Konkurs Fortepianowy im Ginette Gaubert w Paryzu (Francja) -duet fortepianowy Maria Róg i Elżbieta Mąkowska w kat.Dyplom Koncertowy otrzymaly  1 Wyróżnienie

15 maj 2012,  IV Ogolnopolski Konkurs Gitarowy w Kielcach ,,GITARA VIVA” ,- trio gitarowe w skladzie: Beata Atłas , Artur Kordeczka i Anna Zapała otrzymało wyróżnienie,

16-17 maj 2012 Leżajsk –V Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej w kat II insrt klawiszowych  1 miejsce Elżbieta Mąkowskaw kat II instr  smyczkowe III miejsce Anna Toporkiewicz-skrzypce i Marta Sulkowska –wiolonczela -wyróżnienie W kat IV zespoly I miejsce  Zespól „Liliput”  w skladzie: Michal Majeran , Barbara Krzysztofiak , Magdalena Pajdzik, Wiktoria Grzyb, Dominika Kuchta, Emilia Rząsa  skrzypce, Jan Rosiek, Marek Krzysztofiak -wiolonczele oraz Jakub Sporek -fortepian

Duet fortepianowy-Eliza Kordeczka i Mateucz Żurek-wyróżnienie

a Szkołę reprezentowala też Magdalena Trzópek (flet)  i Kwartet saksofonowy w skladzie: Mateusz Piaskowy,Anna Kuchta ,Kinga Gocal i Agnieszka Młynarczyk,  a także zespół dęty mieszny: Jakub Krzysztofiak i Karolina Kuchta -klarnet i Anna Kuchta i Mateusz Piaskowy -saksofon, GRATULACJE

19-20 maj 2012 IV Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy ,,Mlody Polski wiolonczelista”  Bochnia SSM I st reprezentowala Sylwia Kuchta (akomp mgr Katarzyna Nuzia) i Marek Krzysztofiak z klasy wiolonczeli mgr Moniki Plachta  . Marek Krzysztofiak otrzymal III nagrodę,  akompaniator Robert Rosiek

19 maj 2012- Gorlice,  Przegląd Młodych Talentów Spolecznych Ognisk Muzycznych. Nasze Ognisko reprezentowalaPatrycja Michura -skrzypce z kl H Waszkiewicz-Rosiek, Marta Ból instr elekrtoniczne z kl Józefa Smoter  i Jan Mieczyslaw Rosiek -wiolonczela z kl Moniki Plachta.  Marta Ból i Jaś Rosiek zostali –wyróżnieni przez komisje konkursowa dyplomami i nagrodami Gratulujemy nauczycielom i ich rodzicom

2.06 2012 jedziemy do Teatru im J Slowackiego w Krakowie na sztuke ,,Czrnoksieznik z krainy OZ,,-odwiedzilismy w ramach ,,Swieta ogrodow,,-Konsulat austriacki ,jak tez pobawilismy sie w Parku im Jordana w Krakowie -bylo fantastycznie i bardzo pouczajaca sztuke obejrzelismy

13.06 2012 Koncert uczniow szkoly muzycznej w Podlopieniu wystapili;;J Czernek,W Toporkiewicz ,M Ogórek-fort.K Toporkiewicz,P.Wiewiorski,M Kuc,J.Ogórek.K Atłas-klarnet D Cebula -akordeon Sz Ból,trabka i A .Malarz-saksofon,S.Florek-skrzypce akompaniament Robert Rosiek Bardzo ladnie wszyscy sie zaprezentowali P dyr szk w Podlopieniu powiedziala ze dzieci zrobily za ten  za rok bardzo duży postep .W nagrode dzieci otrzymaly cukierki .

14.06 2012 Wyniki Ogolnopolskiego Konkursu z Jez Angielskiego EDI Warszawa ucz naszej szkoly Anna Toporkiewicz III nagroda  8 miejsce Beata Atłas-wyroznienie  i ,9 miejsce Klaudia Grzegorzek-wyroznienie na 2870 uczestnikow z calej Polski Wielkie Gratulacje dla mgr Agaty Kedron i jej podopiecznych

17.06 2012 Niedzwiedz -Koncert uczniow SSmIst i SOM dla spolecznosci gminy Niedzwiedz .Koncerty w tej miejscowosci gramy rok-rocznie od 10 lat To JUBILEUSZOWY X koncert

20.062012,, Plonie ognisko,, -wspolne spiewanie i luzne rozmowy przy grillu godz 18;30 dla wszystkich uczniow szkoly i ogniska organizuje Rada Rodzicow

22.06.2012 Koncert dla uczniow i pedagogow Szkoly nr 4 w Lososinie Dolnej-graja ,Kwintet,,Sonore,,E.Rzasa -skrzypce,M Uchacz akordeon, Kwartet Sax.,M Sulkowska ,Al.Chowaniec,BAtłas.

Mila wiadomosc-zaczynalismy  rok szkolny od Warszawy i konczymy tez na Warszawie .Dnia 24 06 2012 w Wrszawie zagra Maria Róg-ucz kl wiolonczli mgr Moniki Plachta akompaniament Robert Rosiek-w Mazowieckim Centrum Kultury ul Elektoralna 12 Zapraszamy na ten Koncert w ramach koncertow ,,Mlodzi Artysci,,Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci uzdolnionych muzycznie Gratulujemy