Rok 2012/2013

27. 09 2012 -Audycja Klasy Fortepianu mgr R Rosiek – jak na 1 miesięc pracy to uczniowie świetnie się zaprezentowali

Dnia 29.09.2012 na Ogólnopolskim Konkursie “Przebojowy Muzyk 2012″ Trio fortepianowe w skladzie Jakub Sporek – fortepian, Michal Majeran – skrzypce i Marek Krzysztofiak – wiolonczela otrzymali wyróżnienie. To bardzo dobre rozpoczęcie roku konkursowego, bo to był nasz 1 ogólnopolski konkurs w tym roku i od razu SUKCES. Gratulacje dla rodzicow.

Dnia 15.10.2012 Trio Liliput w skladzie Michal Majeran ,Marek Krzysztofiak i Jakub Sporek przyg Halina Waszkiewicz -Rosiek  wystapilo na Gminnej Uroczystosci ktora odbyla sie w Bibliotece Publicznej w Tymbarku z okazji Dnia Edukacji Narodowej-

26 10 2012 II audycja uczniow kl fort mgr Roberta Rosiek

Dnia  27 10 2012 koncert uczniow SSM Ist z Tymbarku na  Uroczystosci ,,50 +,,

wystapili: Joanna Czernek-fort,Marek Krzysztofiak -Michał Majeran Duet wiolonczela + skrzypve

Duet fort -Aleksandra Ciżman-Franciszek Pyrć,Beata Atłas -gitara, Eliza Kordeczka -fort -PROWADZENIE -uczniowe świetnie sobie poradzili,  w ten sposob uczą się również marketingu Gratulacje.

30 październik 2012 -Otrzymalismy informacje z Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci,  że dwoje uczniow SSM I st z Tymbarku zostalo zakwalifikowanych do Programu Fundacji w roku  szkolnym  2012/2013 dla uczniow o wybitych talentach:  Skrzypaczka -Anna Toporkiewicz z kl Haliny Waszkiewicz-Rosiek oraz  Beata Atłass -gitara z kl. p.Pawła Janczego.

W imieniu Zarzadu Głównego Fundacj i komisji stypendialnej gratulujemy rodzicom uczniom i nauczycielom

31 I0 2012 odbyła się audycja ,,Tym co odeszli” , Aula Szkoły Tymbark .-prowadzenie uczniowie szkoły.

31 pazdziernik 2012 otrzymalismy inf z Zarzadu Glownego STO ze 5 uczennic naszej szkoly  otrzymalo stypendia im Wieczorka sa to Eliza Kordeczka ,Aleksandra Chowaniec, Anna Danel,,Anna Toporkiewicz i  Beata Atłas  a takze 3 uczniow Michał Majeran ,Marek Krzysztofiak i Jakub Sporek za wyniki w nauce i  udzial z powodzeniem w konkursach

3 listopad 2012 Eliza Kordeczka -fort uczestniczyla w Ogolnopolskim  Konkursie 1 utoru J S Bacha w Plocku

7 listopad  2012 Anna Toporkiewicz zostala Stypendystka Malopolskiej Fundacji SAPERE AUSO- odwaz sie byc madrym i otrzymala Stypendium Artystyczne na rok szk 2012/2013 GRATUJACJE

11 listopad Koncert z Okazji 94 Rocznicy Niepodleglosci /zbiorka na rzeczMarcina Sporek

17 listopad 2012 Ogolnopolski Konkurs Duetow Smyczkowych Kętrzyn-wystawilismy 2 duety

1/Duet wiolonczelowy-wykonawcy-Klaudia Sasułai Jan Mieczyslaw Rosiek-II nagroda i Duet skrzypcowy-wykonawcy-Wiktoria Grzyb i Dominika Kuchta II nagroda W konkursie wzielo udzial 28 zespolow z calej Polski- W konkursie akompaniowal uczestnikom mgr Robert Rosiek -oba zespoly przygotowala Halina Waszkiewicz-RosiekGRATUJACIE UCZNIOM ICH RODZICOM I NAUCZYCIELOM.

23-24 listopad 2012 Miedzynarodowy Podkarpacki Konkurs Zespolow Kameralnych Rzeszow-wystapilo 28 zespolow z Polski Litwy,Niemiec,Wegier i Slowacji w dwoch kat I do lat 15 i Ii do lat 19 W kategorii I zwyciezyloTrio fort -Liliput Tymbark I nagroda’ w skladzie Jakub Sporek,Michal Majeran i Marek Krzysztofiak -oprocz nagrod otrzymali tez Nagrode Polskiego Radia Rzeszow w formie Nagrania do Programu ,,wszystkie barwy  muzyki,,Gratulacje

29XI -01XII GALA 25 -lecia STO WARSZAWA ZAMEK KROLEWSKI dnia 30 XI KONCERT na ZAMKU w SALI KONCERTOWEJ UCZNIOW NASZEJ SSMI ST w TYMBARKU wystapily zespoly i solista Jako 1 zaczal WOJCIECH PYRĆ absolwent naszej szkoly obecnie student II roku studiow II st Uniwersytetu Muzycznego im Fr Chopina warszawa -w kl fortepianu prof Bronisławy Kawalla wykonał NOCTURN cis-moll op 27 nr 1 Fr Chopin

Po nim wystapil ZESPOL MUZYKI DAWNEJ_w skladzie Anna Surowka Eliza Kordeczka -flety proste ,Beata Atłas i Artur Kordeczka -gitary Marek Krzysztofiak -wiolonczela Michal Majeran ,Jakub Soprek i Maciej Uchacz- instrumenty perkusyjne -wykonali ,,DOBRY TANIEC POLSKI ,,z Tabulatury Jana z Lublina z XVI w -anonim

Nastepnie zagral Kwintet Sonore w składzie Anna Danel ,Aleksandra Chowaniec ,Anna Toporkiewicz -skrzypce,Elżbieta Mąkowska -fortepian i Maria Róg -wiolonczela wykonaly FOXTROT &BLUES D Szostakowicza

P dyr Halina Waszkiewicz-Rosiek zostala odznaczona MEDALEM KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

Natepnie zageal ZESPOL FLETOWY w skladzie Kinga Kordeczka ,Anna SurówkaKarolinaMalarz,Magdalena Trzópek.Emilia Uchacz i Julia Grzyb -wykonaly Preludium c-moll nr 20 Fr Chopina

Na zakonczenie wystepu i swietnienie Gali 25-lecia STO zakonczyl Kwintet Fortepianowy ,,SONORE,, w skladzie w/w  wykonalły Czardasz  McLean-po ktorego wystepie byly wielkie brawa i GRatulacje za wystep wszystkich naszych uczniow

02 12 2012 -Ogolnopolski Festiwal Instrumentalistow Krakow -Jan Mieczyslaw Rosiek -wiolonczela otrzymal Wyroznienie Specjalne ucz p mgr M Płachta -akompaniament mgr Robert Rosiek -Gratulacje

7 12 2012 Czasław -III Regionalny Konkurs Akordeonowy ,,W Harmonii z Kultura -Maciej Uchacz -akordeon i Artur Kordeczka -gitara w kat zespolow kameralnych otrzymali -WYROZNIENIE

Grudzien -styczen -odbyly sie wszystkie audycje uczniow poszczegolnych klas instrumentalnych tj klarnetu,saksofonu ,akordeonu ,skrzypiec ,fortepianu ;zarowno glownego jak i dodatkowego,fletu ,wiolonczeli,gitary,skrzypiec a takze innych instrumentow dodatkowych na ktorych zpamieci wykonywali oni przygotowane utwory solo lub z akompaniamentem fortepuianu .Na audycjach uczniow byli ich rodzice a takze inni zaproszeni goscie .Po kazdej audycji nauczyciel przedmiotu wyjasnial ocene zarowno uczniom jak i ich rodzicom ,mowil o postepach ucznia a takze o jego brakach i tym czym one sa spowodowane .Wszyscy uczniowie szkoly wzieli udzial w polrocznych -obowiazkowych audycjach muzycznych.

-Grudzien-uczniowie roznych instrumentow biora udzial w swoich szkolach macierzystych w jaselkach,konkursach koled, oplatkach tym samym reprezentuja szkole na zewnatrz dbajac o jej dobre imie

05.01.2013-KONCERT NOWOROCZNY dla Spolecznosci gminy Tymbark i powiatu limanowskiego

W programie znalazly sie koledy ,a takze muzyka rozrywkowa -karnawalowa ,uczniowie za piekne granie otrzymywali prezenty ,bylo wspolne spiewanie ,byly wrozby ,przepowiednie a takze obrzedy dotyczace swiat Bozego Narodzenia i Nowego Roku.

11-13 stycznia 2013 Miedzynarodowy Konkurs Zespolow kameralnych -Gerlitz Kwintet Fortepianowy w skladzie Eliza Kordeczka fortepian,Anna Danel,Anna Toporkiewicz,Aleksandra Chowaniec -skrzypce i Marta Sułkowska -wiolonczela Otrzymaly II nagrode Pieknie zakończylismy I semestr i wszyscy poszli na zasluzony odpoczynek -FERIE

14-15 luty 2013 IX Miedzynarodowy Festiwal i Konkurs Jelenia Gora ,,GITAROMANIA ,,im.Ł .Pietrzaka

Uczennica naszej szkoly BEATA ATLAS otrzymala III nagrode i TYTUL LAUREATA KONKURSU ,gratylacje dla naucz PJanczy ,rodzicom i samej uczennicy Beata jest Stypedystka Krajowego Funduszu na rzecz dzieci w Warszawie i Stypendystka Fundacji STO im E Wieczorka w Warszawie

22 lutego 2013 godz 19/15 odbedzie sie Audycja Muzyczna kl fort R Rosiek ZAPRASZAMY

23 luty 2013 godz 9/30 Koncert dla Przedszkola ,,U cioci Agatki,,-poznajemy instrumenty i Szkole Muzyczna Koncert bardzo sie dzieciom i ich rodzicom podobal ,w koncercie wystąpili Solo -Emilia Rząsa -skrzypce-akomp Robert Rosiek ,gitara -Izabela Borkowska,,Flet prosty -Wiktoria Grzegorzek ,Piotr Kordeczka -Klarnet ,Duet-ToporkiewiczWiktoria-Mysza Brajan-na 4 ręce fortepian,Maciej Uchacz i Artur Kordeczka -akordeon i gitara ,Zespol smyczkowy ,,Kurczęta,,Aleksandra Boruta ,Patrycja Michura,Emilia Rząsa -skrzypce Klaudia Sasuła i Jan Rosiek -wiolonczele i Aleksandra Ciżman-fortepian ,Kwartet fletowy -Julia Grzyb,Kinga Pasoinek,Emilia Gocal i Barbara Kuc a takze Kwartet saksofonowy ;AgnieszkaMlynarczyk,Anna Kuchta,Kinga Gocal i Alicja Malarz.

07.03.2013 Małopolski Przegląd Zespołow Rytmicznych Szkol Muzycznych I st Krakow-12 dziewczat Magdalena Pajdzik,Dominika Kuchta,Wiktoria Grzyb,Emilia Rzasa ,Oliwia Grzyb,Elilia Gocal,Aleksandra Ciżman,Barbara Kuc,Aleksandra Boruta,Klaudia Sasuła,Kinga Pasionek i Żak Oliwia, przy akompaniamencie Kwartetu smyczkowego w skladzie ;Marzena Rusnak,Aneta Zapala,Sabina Jarosz i Marta Sułkowska zaprezentowaly sie w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Krakowie w programie ;;A Vivaldi -Wiosna,z cyklu,, 4 pory roku,,i W Lutoslawski–Rok i Bieda a także ,,Zalotny,, Uczennice przygotowala mgr Maria Poręba Byl to VI przegląd tych zespołow .Uczennice otrzymaly za swa prezentację prezenty a także Dyplom i Statuetke Gratulacje i podziekowania zarowno ucznim ,nauczycielce jak tez wszystkim rodzicom ktorzy tak wspaniale zaangażowali sie w tę prezentacje.

12.03 2013 -VI Ogolnopolski Konkurs Zespołow Kameralnych z fortepianem dla Szkol Muzycznych I i Ii st Katowice Akademia Muzyczna -szkołe nasza reprezentowali ;Michał Majeran i Jakub Sporek -gratulujemy wystepu

04.04.2013 Beata ATłas -reprezentowała SSM I st wTymbarku na Międzynarodowym Konkursie Gitarowym w Waimarze -Niemcy Podziekowania rodzicom ,nauczycielowi za zaangażowanie

05.04.2013 Ogolnopiolski Konkurs Zespołów kameralnych im Gr Bacewicz-wystawiliśmy 2 zespoły

1/kwartet smyczkowy ,,Sforzato,, w skladzie Marzena Rusnak,Aneta Zapała,Sabina Jarosz i Marta Sułkowska -otrzymały WYRÓŻNIENIE i

2/kwartet skrzypcowy ,,Mezzoforte,,w składzie -Magdalena Pajdzik,Emilia Rząsa ,Dominika Kuchta i Wiktoria Grzyb otrzymały III NAGRODE Specjalne podziękowania od Jurorów za przygotowanie zespołó otrzymali prowadzący Halina Waszkiewicz-Rosiek i mgr Robert Rosiek

05.04 2013 godzina 19/15 Audycja Muzyczna ,,Estrada Młodych,,-klasa fortepianów sala kominkowa SSM I st  w Tymbarku

06 04 2013 godzina 12/30 Audycja Muzyczna absolwentki SSM I st z Tymbarku z kl saksofonu mgr Jana Rosiek -obecnie uczennica mgr K Włodarczyka POSM II st w Krakowie zagra w sali kominkowej Recital  IZABELA JANIA Akompaniament mgr Robert Rosiek

09.04 2013 Tomasz Piechocinski uczeń klasy fortepianu P mgr Roberta Rosiek zakwalifikowal sie do Międzynarodowego konkursu im G Gaubert w Paryżu-Francja i zagra w finale komkursu 27 -28.04 2013 w Paryzu-Gratulujemy uczniowi ,jego rodzicom i nauczycielowi.Trzymamy kciuki w FINALE.Słyszelismy ze w nagrode ma odwiedzic Disneyland -Fantastyczna przygoda

11-13 04 2013 II Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych -Zamość,,Grajmy Razem,, Nasza szkole reprezentowali najmlodsi uczestnicy całego konkursu tj Wiktoria Toporkiewiczi Brajan Mysza Ich gra zostanie zaprezentowana w Galerii Video naszej szkoly.Piekny wystep

10-13.042013 II Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy ,,VIVALDI 335,,/IV edycja/WIELICZKA

dnia 10.04 2013 uczennica klasy skrzypiec Emilia Rzasa ktora grala w II grupie /ta grupa miala 2 etapy/ zakwalifikowala sie do II etapu i doszła do Finalu gdzie otrzymala WYROŻNIENIE w swojej kat

Barbara Krzysztofiak uczennica kl skrzypiec zagrala w I grupie i rownież otrzymala WYRÓŻNIENIE w swojej kat  -obie sa uczennicami p H Waszkiewicz-Rosiek ,ktora otrzymala Specjalne Podziękowania od Jurorow za przygotowanie uczennic ,zaś mgr Robert Rosiek otrzymal Dyplom najlepszego akompaniatora KONKURSU. W Konkursie wzięło udzial 136 uczestników z kraju i zagranicy Wielkie Gratulacje dla rodziców uczennic i dla akompaniatora.

13.04 2013Kraków Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy ,,Będe wirtuozem,,Do tego bardzo trudnego konkursu/program i wiek uczestników -tylko 1 grupa do 22 roku życia/ przygotowała sie nasza uczennica Anna Toporkiewicz -grala z dużym zaangażowaniem i niedługo jej nagranie usłyszycie w Galeri naszej szkoly ,,VIDEO<<Gratulujemy rodzicom Ani i akompaniatorowi  mgr Robertowi Rosiek ,który wraz z nią bardzo pieknie wspolpracował na scenie  reprezentacyjnej sali Akademii Muzycznej Krakowa ,,FLORIANKA<<

14-04-17.04 2013 Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe szkole nasza reprezentowal Paweł Pajdzik uczen klasy II ,ktorego nauczycielem jest P Pawel Janczy Gratulujemy wystepu

26.04 2013 Ogolnopolski Konkurs Zespołow kameralnych Instrumentów Dętych Zgierz-szkołe naszą reprezentowały 2 zespoły przygotowane przez  mgr Jana Rosiek  TRiIO ,,AKA ,,saksofonowe w skladzie ;Agnieszka Młynarczyk,Anna Kuchta  i Kinga Gocal i mgr Lidie Walerowską-Zespol fletowy  w skladzie;Kinga Kordeczka,Anna Surowka, Karolina Malarz ,Emilia Uchacz i Magdalena Trzópek Gratulujemy występu

26.04-27.04 2013  XXII Ogólnopolski Bystrzycki Konkurs Zespołow Kameralnych Szkól Muzycznych I st Szkole naszą reprezentowało Trio Fortepianowe w skladzie ;Michal Majeran-skrzypce,Jakub Sporek-fortepian i Marek Krzysztofiak-wiolonczela Otrzymali oni I nagrode -gratulacje dla nauczycieli,uczniow i rodzicow za zaangażowanieOtrzymali też gratulacje ,wyrożnienie Przewodniczącego Jury za samodzielną umiejetnośc bycia na scenie,bardzo dobra organizacjęumiejetność znalezienia sie bez pomocy nauczyciela .Fantastyczne wyróżnienie z pewnościa zaprocentuje w samodzielnych decyzjach w doroslym życiu GRATULACJE

26-27.04 2013 VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Warszawa ,,Mistrz Klawiatury,,-szkołe reprezentowala Eliza Kordeczka z klasy fort mgr Roberta Rosiek Gratulujemy występu

27.04 2013 Koncert z Okazji 222 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji godz 17 Aula Szkoły Muzycznej w Tymbarku -koncert ten dał możliwość wspolnego śpiewania Pieśni związanych z czcią Matki Boskiej ,ktorej 3 maj jest świetem Matki Boskiej Krolowej Polski ,dzieci rownież na tym koncercie wykonywaly muzyke wspaniałego polskiego kompozytora Witolda Lutoslawskiego ,ktorego rok 2013 Sejm RP ogłosil  jako Rok Lutoslawskiego w jego 100 rocznice urodzin .Wspolnie śpiewaliśmy i oklaskiwalismy mlodych artystow .

28.04.2013 Paryż Francja Tomasz Piechociński otrzymal I nagrode w Międzynarodowym  Konkursie Ginette Gaubert w swojej kategoriitj PREATOIRE II nagroda 1er PRIX&PRIX CMF za co otrzyma 70 euro. Wielki sukces Gratulujemy rodzicom ,nauczycielowi p Robertowi Rosiek/jego nauczyciel/ i uczniowi

3-5 .05.2013 17 Międzynarodowy Konkurs ,,Talentsforeurope,,Dolny Kubin Słowacja w kat.solistow gr I Wyroznienia otrzymaly Emilia Rzasa -skrzypce i Magdalena Pajdzik -skrzypce z kl skrzypiec H Waszkiewicz-Rosiek akomp Robert Rosiek ,a kategori Zespolow smyczkowych gr I prowadzony  prze mgr Roberta Rosiek Kwartet skrzypcowy,,Mezzoforte,, również otrzymał wyróżnienie ,grał w składzie ;Magdalena Pajdzik,Emilia Rząsa ,Dominika Kuchta i Wiktoria Grzyb.Duet skrzypce Al Chowaniec i wiolonczela Marek Krzyszfofiak wyroznienieW gr starszej szkołe reprezentowala Anna Toporkiewicz-wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY ,tym bardziej że uczniowie grali w obcym kraju przy 15 osobowym Międzynarodowym  składzie JURY .

06 05 2013 Biblioteka Publiczna Tymbark -Koncert uczniów SSM I  St z Tymbarku na Spotkaniu Studyjnym Dziennikarzy w ramach projektu ..Odkryj Beskid Wyspowy,,wystapili Paweł Pajdzik -akordeon ,Beata Atłas -gitara ,Eliza Kordeczka -fortepian i Trio Sax w skladzie -Agnieszka MłynarczykAnna Kuchta i Kinga Gocal

09.05 2013 -Żywiec konkurs skrzypcowy dla kl II i III szkołe naszą reprezentowała Dominika Kuchta ktora otrzymala 18,33 pkt to wynik ktory moi o jej dobrym + przygotowaniu musimy popracowac na scenicznością i będzie bardzo dobrze Gratulujemy akompaniament mgr Katarzyna Nuzia

11 .05 2013 SZKOLENIE -MUZYKOWANIE ZESPOŁOWE W SZKOLE MUZYCZNEJ I STOPNIA-prowadzący HALINA WASZKIEWICZ_ROSIEK -występujacy ;uczniowie SSMI STOPNIA w TYMBARKU .Na zaproszenie CENSA WARSZAWA na UNIWERSYTECIE MUZYCZNYM im FR CHOPINA w WARSZAWIE w sali im K SZYMANOWSKIEGO odbylo sie szkolenie nauczycieli z całej Polski gdzie p dyr naszej szkoly pokazywala metody pracy z uczniami w rożnym wieku

Moduł I

prowadzenie zespołów najmłodszych dzieci-wzięły udzial; Aleksandra Ciżman-fort ,Zuzanna Górka-wolonczela ,Aleksandra Boruta ,Anna Trzupek i Patrycja Michura -skrzypce-podstawowe kompetencje nabywane na poczatkowych zajęciachzespołu instrumentalnego

Moduł II

Specyfika pracy z zespołem średnio zaawansowanym

Kształtowanie kompetencji muzykowania zespołowego -udział wzięły uczniowie;Magdalena Pajdzik,Emilia Rząsa, Wiktoria Grzyb i Dominika Kuchta-skrzypce

Moduł III

Praca z zaawansowanym zespołem instrumentalnym w szkole muzycznej I stopnia .Kształtowanie zaawansowanych kompetencji muzykowania zespołowego-dobór repertuaru Udzial wzięli uczniowie ;;Michał Majeran -skrzypce,Jakub Sporek-fortepian i Marek Krzysztofiak -wiolonczela.

Dzieci przy okazji lekcji otwartych  zwiedziły stare miasto/nocleg miały w Domu Studenckim -Dziekanka -budynek zabytkowy/,muzeum wojskowe,firmę Ferrari.,Uniwerstytet Muzyczny,byly na Placu Zanmkowym pod Kolumną Zygmunta,Kościele św Krzyża,zobaczyly Pałac Prezydencki,Stadion Narodowy ,przejechaly obok Teatru Wielkiego,Placu Pilsudskiego ,Pomnika Nieznanego Żołnierza,Palacu Kultury,i zobaczyły też inne ważne obiekty stolicy .Były bardzo zmęczone ale zadowolone że wpisały sie w historięNowej Reformy SzkolnictwaArtystycznego jaka będzie wdrożona w 2014 r gdzie zespoły instrumentalne będą przedmiotem głównym.

22-23 maj 2013 VI Ogolnopolski Festiwal Muzyki Dawnej -Lezajsk Konkurs trudny bo multiinstrumentalny -Klaudia Sasuła-wiolonczela -wyrożnienie ,Beata Atłas -gitara wyrożnienie ,Eliza Kordeczka -fortepian -wyróznienie ,Anna Toporkiewicz skrzypce -II nagroda ,Duet skrzypcowy-Aleksandra Chowaniec i Anna Toporkiewicz-II nagroda, mgr Katarzyna Nuzia- Otrzymała dyplom za wyrożniajacy sie akompaniament a szkołe reprezentowała również Julia Grzyb -flet i Sabina Jarosz-altówka -nauczycielom H Waszkiewicz-Rosiek,Robertowi Rosiek,Monice Płachta ,Pawłowi Janczemu ,Lidii Walerowskiej -gratulujemy i dziekujemy za przygotowanie uczniów .

Kwintet fortepianowy -< wystąpił równiez na tym Festiwalu -Muzyki Dawnej jako ,,Gwiazdy wieczoru,,Program ; Canon i Gigue – Pachelbel .H Purcell Menuet IX i X ,Gawot -J B Lully ,Sinfonia -G Torelli cz I,II i III i Zakłólam sie cierniem -W Długoraj Koncert wykonany przez nasze ucznennice został zarejstrowany przez organizatora ,publicznośc dopisała łacznie ze StarostaPowiatu Lezajskiego i Wizytatorem CEA region podkarpacki .opiekunem zespołu jest H Waszkiewicz-Rosiek ,ktora otrzymała specjalne podziekowania od Fundacji rozwoju regionu lezajskiego a zespol dyplom z podziękowaniem.

24-25 maj 2013 VII -Konkurs im Lutosławskiego Warszawa- dyplomy uznania za przygotowanie do Konkursu otrzymała Klaudia Sasuła i Kwartet w skladzie Anna Toporkiewicz,Aleksandra Chowaniec i Marta Sułkowskae Anna Danel,

08 06 2013 Brzesko -Ponadregionalny I konkurs ,,Brzdace grajace dzwiekiem,,Wsrod 78 uczestnikow byli teznasi uczniowie Wiktoria Toporkiewicz,Izabela Pajdzik,Franciszek Pyrc ,Michura Patrycja i Aleksandra Boruta Tytuł Brzdąc ładnie grający -Otrzymala Aleksandra Boruta -skrzypce ,ktorej akompaniowala uczennica naszej szkoły ,ktora obecnie kończy ja i juz zdala konkursowy egzamin do POSM IIst w KrakowieEliza Kordeczka -dobrze to rokuje na przyszłosc GRATUJACJE dla nauczycieli ,uczniow za przygotowanie a rodzicom za pomoc i wytrwałość

08 06 2013 OGÓLNOPOLSKI KOmkurs Gitarowy ,,Wśród Pól ,,Witowice koło Wroclawia -II nagroda przypad ła naszej uczennicy Beacie ATŁAS -gratulacje dla Nauczyciela i podziekowania dla rodziców za pomoc i opieke

09 06 2013 Doroczny Koncert w Niedzwiedziu godz 15/30 Serdecznie zapraszamy miłosnikow,sympatyków i wszystkich ciekawych i lubiacych walce,tanga,polki -wystapia uczniowie SSM I st Z Tymbarku i Ogniska Muzycznego z filii Mszana Dolna

10-14 czerca Warszawa VI ogolnopolski Konkurs skrzypcowy ,,Mistrz literatury dzieciecej Oskar Rieding Barbara Krzysztofiak zostala Laureatka Konkursu  otrzymala wyroznienie a P H waszkiewicz-Rosiekotrzymala od Jury Podziekowanie za przygot do konkursu

14 06 2013 Wieliczka udzial ucz Aleksandry Ciżman w Konkursie Witold Lutosławski

19 06 2013 wspolne śpiewanie -jużwakacyjne i ognisko z kielbaskami ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI I RODZICÓW godz 18

22 06 2013 Konsultacja w klasie fletu i akordeonu -konsultantami sa Aldona Pater flet -dyr POSM II st w Krakowie i ad Janusz Pater -AKADEMIA MUZYCZNA Krakow

29 06 2013 Biblioteka Publiczna Tymbark koncert uczniow SSMIst z Tymbarku-Jakub Sporek Patryk Sporek Michal majeran Dominik Cebula Eliza Kordeczka Beata Atlas i Trio sax Kinga Gocal,Anna Kuchta i Agnieszka Młynarczyk