Rok 2004/2005

en rok Szkolny tak jak poprzedni zaczęliśmy od koncertowania

1. 14 październik Koncert z okazji KEN Tymbark.
  2. 11.11 Koncert w auli SSM Tymbark.
  3. 28.11 Koncert z okazji SWIETA św. CECYLII – Kościół św. Michała –Mszana Dolna.
  4. Konkurs Polskiego Radia, Bis, Junior Paganini – zakwalifikowała się Mg Gacek, która wystąpiła w Studio S1 im W Lutosławskiego w Warszawie.
  5. Międzynarodowy konkurs Młodych Pianistów Usti /n Laba Czechy udział wzięli: J. Sochacka ,K. Rolka, M. Gacek, G. Sitkowska, M. Rog i Al. Katolik.
  6. Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Radio – Rocco Bari –Castellane Grotte Wlochy – I nagrodę i Grand Prix – nagrodę krytyków otrzymała Al. Katolik – Polska Tymbark.
  7. Konkurs Bachowski im St. Hajzera Zielona Gora – udział wzięli M. Makowski i K. Borowiak.
  8. Konkurs Wykonawczy im I Dubiskiej Łódź – szkołę reprezentowały M. Majeran i Mg. Gacek.
  9. Konkurs Inst. i Multiinsr. – Krakowa – udział wżęli, A. Danel M. Makowski – skrzypce i fortepian, J. Jurowicz klarnet, M. Róg – fortepian i wiolonczela (dodatkowa), K. Rolka K. Borowiak J. Sochacka – na tym konkursie Agata Janczy otrzymała III miejsce i Maria Majeran tez III miejsce.
  10. Koncert dla społeczności Tymbarku w Parafialnym Centrum Kultury w Tymbarku .
  11. Koncert Noworoczny dla Gminy Tymbark.
  12. Koncert dla Stowarzyszenia Pomocy Społecznej Gminy Tymbark.
  13. Regionalne Przesłuchania kl. inst. Dętych –J Jurowicz, A Walczak –klarnet i B Stanowska flet.
  14. Regionalne przesłuchania kl. instrumenów smyczkowych – K. Borowiak I Makowska ,Mg. Gacek ,M. Zajac, Ag. Janczy – Krakow
  15. Regionalne przesłuchania kl. fort Kraków-J. Forgiel G. Sitkowska.
  16. Międzynarodowy konkurs im M. Magina Francja – Paryż – 2 uczennice wzięły udział Al. Katolik i M. Róg – właśnie M. Róg otrzymała nagrodę za muzykę polska A. Bloch Filigranki – wystąpiła u UNESCO na koncercie laureatów otrzymując nagrodę Pieniężna.
  17. Międzynarodowy Konkurs, Chopin dla najmłodszych – Antonin – Al. Katolik i J Sochacka.
  18. Międzynarodowy Konkurs „Młody Mozart” , Brno – Czechy – El. Makowska i Max Michorczyk.
  19. Międzynarodowy Konkurs im M. Lawrynowicza Płock-Ag Janczy, M. Majeran-która weszła do II etapu.
  20. Ogólnopolski Festiwal Klarnetowy Piotrków Tryb. – udział wzięła kwartet klarnetowy; N. Pieniazek A. Walczak K. Weglarz i J Jurowicz- kwartet otrzymał III nagrodę a A. Walczak wyróżnienie, jako solista.
  21. Ogólnopolski Konkurs,Miniatura „Bydgoszcz” szkole reprezentowały Kludia Ichas i Jaroslaw Jurowicz.
  22. II Małopolski Przegląd Pokazów Rytmicznych Krakow – wyroznienie a także wyroznienie dla A Toporkiewicz i podziękowania za występ w koncercie Dzieci – dzieciom Kraków.
  23. Festiwal Młodych Kameralistów Kraków Sala A Muz Florianka -szkoła wystawiła 8 zespół w różnych składach instrumentalnych.
  24. Międzynarodowy Konkurs Zespołów Kameralnych Heerlen –Holandia Trio Fort Vigoroso w składzie Al. Katolik, M. Majeran i K. Borowiak otrzymały III nagrodę.
  25. Konkurs im J. Zarębskiego Warszawa – Łomianki
  • II miejsce kat fort Al. Katolik; wyróżnienie Anna Danel – skrzypce a w kategorii wiolonczel,

I miejsce-M Róg, II miejsce K Borowiak, III miejsce P. Dobrzycka i III miejsce Iza Makowska a także Iza otrzymała wyróżnienie za wrażenie artystycznie i za muzykę polska W kat zespole wyróżnienie otrzymał kwartet skrzyp G Michalak W Ciezadlik L Bak i J Polanska.

1. Makroregionalny Konkurs Kształcenia Słuchu – szkołę reprezentowała K Borowiak, która zajęła lokatę w I dziesiątce.