Rok 2005/2006

W tym roku zaczęliśmy już od września nasze koncertowania i tak:

1. Międzynarodowy Konkurs im C Czernego Praha – Czechy -Al. Katolik.
  2. Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny – Usti n/Laba – J. Sochacka.
  3. Konkurs Indywidualności Ukraina – Kijów – III nagroda Al. Katolik.
  4. Międzynarodowy konkurs Skrzypcowy im Serwaczynskiego Lublin – szkołę reprezentowały Ag. Janczy i M. Majeran.
  5. Konkurs Instrumentalistów i Multiinstrumentalistów Kraków – I Makowska ,D. Szczygiel, Mg. Gacek, M. Rog i ona właśnie otrzymała wyróżnienie w tym roku.
  6. Międzynarodowy Konkurs Chopin dla najmłodszych Jelenia Góra J. Sochacka -występ jej został zarejestrowany na płycie CD.
  7. Międzynarodowy konkurs Muzyki Współczesnej ”Srebrna Szybka”, Kraków – udział wzięły 2 zespoły kameralne, duety i soliści. I nagróde w kat solistów – otrzymala Ag Janczy, III nagrodę Mg Gacek ,Trio Fort – M. Majeran Al. Katolik, M. Pajdzik I nagroda w kat zespoły, Duet -Ag Janczy – Mg Gacek – III nagroda.
  8. Międzynarodowy Konkurs Zespołów Kameralnych Holandia -Heerlen – III nagroda dla Kwintetu Risoluto Polska /M Majeran Ag Janczy Iza Makowska, Al. Katolik i Mg Gacek, w Holandii było tez Trio LILIPUT -A Danel J Sochacka i M Róg z zespołami naszymi można zobaczyć Film nagrany przez Holendrów na stronach konkursu kliknąć język holenderski nie angielski (w angielskim tego filmu nie ma).
  9. Ogólnopolski Konkurs im Gr Bacewicz we Wrocławiu -Ag Janczy otrzymała I nagrodę.
  10. Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im Sf. Woytowicz – Jasło -udział wzięli -Klaudia Ichas sax, M Majeran skrzypce – III miejsce, Mg Gacek  skrzypce- III miejsce, P Dobrzycka wiolonczela – wyróżnienie, Al. Katolik fortepian -wyróżnienie J Sochacka  fortepianIII miejsce .
  11. Międzynarodowy Konkurs AMADEUS Brno Czechy -Mateusz Zurek i Anna Chowaniec.
  12. Ogólnopolski konkurs Wykonawczy Poznań -M Makowski i G Michalak, która zajęła II Miejsce i otrzymała nagrodę pieniężną.
  13. Makroregionalne Przesłuchania zespołów kameralnych Instrumentów Dętych – Nowy Targ – 5 punktacje otrzymało Trio Fletowe.
  14. Makroregionalne Przesłuchania zespołów smyczkowych Krakow -Oktet smyczkowy SSm Tymbark I punktacja i Kwartet skrzypcowy III punktacja.
  15. Regionalne Przesłuchania kl. fort Krynica – udział EL Makowska.
  16. Udział i wyróżnienie w III przeglądzie Pokazów rytmicznych Krakow.
  17. Ogólnopolski Konkurs im J Zarebskiego Warszawa – w konkursie tym KWINTET RISOLUTO otrzymał I nagrodę.
  18. Międzynarodowy Konkurs im J Garscia -Stalowa Wola -wyróżnienie otrzymał Michał Gacek fort M Rog wyroznienie -wiolonczela Anna Danel -wyróżnienie – skrzypce a Robert Rosiek nagrodę specjalna dla akompaniatora i wyróżniającego się naucz
  19. III Ogólnopolski Konkurs Utworów W Lutoslawskiego – Drozdowo II nagrodę otrzymała Al. Katolik a II nagrodę otrzymał K Sowa – w nagrodę otrzymali tez występ w Warszawie w Lazienkach Królewskich tzw. Podchorazowce
  20. Spotkania z Muzyka Współczesna Klub, Malwa, Kraków za nasz występ otrzymaliśmy nagrody książkowe i Listy pochwalne od władz klubu.
  21. Ogólnopolski Konkurs Młodych Kameralistów Kraków – duet fletowy D. Szczygiel – Ag. Jurowicz i Tro Liliput J Sochacka A Danel i M Rog.
  22. Konkurs Młodych smyczkowców – Żywiec – wystąpił K Krzysztofiak.
  23. Koncert talentów w Filharmonii Kraków -z naszej szkoły zostały zaproszone 4 zespoły; Kwintet Risoluto, Trio Miniatures, Kwartet skrzypcowy, Tańczące Nutki, i Trio Liliput.-lacznie 19 uczniow
  24. Konkurs, Gramy Karlowicza Kraków – Nowa Huta – wystąpiły 3 zespoły. Zespól AKA – Al. Katolik fort A Mazur flet/wyróżniona/Klaudia Ichas słowo mówione/Trio Liliput – II nagroda i I Nagroda dla Zespłu smyczkowego za Serenade M. Karlowicza.
  25. Międzynarodowy konkurs im J S Bacha – Gorzów Wklp. – Wystąpiły M Rog i J Sochacka, która otrzymała 5 punkt.acje
  26. Uczniowie naszej szkoły w okresie wakacji będą szlifować swoje umiejętności na kursach w Łańcucie ,Nowym Sączu i Niepołomicach – Stypengium do Szwajcarii otrzymała Mg Gacek a J Sochacka do Anglii do Dartington.