Szanowni Państwo!

W najśmielszych naszych oczekiwaniach nie przewidzieliśmy tak dużej ilości uczestników, którzy zgłosili się na konkurs (stąd nie mogliśmy wszystkich przyjąć i byliśmy zmuszeni do zamknięcia listy przed ukończeniem terminu – za co przepraszamy!). Pełniąc funkcję Dyrektora Konkursu trzeba nauczyć się mówić „nie” bo odpowiedzialność za każde „tak” i „nie” ponosi Organizator.

Szkoła jest organizatorem konkursu wraz z Samodzielnym Kołem Terenowym nr 99 STO oraz Radą Rodziców i za ich pośrednictwem zwracamy się do wszystkich konkursowiczów o wyrozumiałość i pomoc w zrealizowaniu tego wspaniałego przedsięwzięcia. Z całego serca będziemy się strać stworzyć wykonawcom domową, bezstresową atmosferę, byśmy mogli cieszyć się tym szczęściem – występem na scenie.

Stylu uczymy się od francuzów natomiast szczęścia (hugge) od Japończyków i krajów skandynawskich skąd m.in pochodzą nasi Jurorzy – posługują się oni tą ideą na co dzień.

Wszystko co będziecie pokazywać na scenie ma być przyjemnością – to magiczne miejsce do którego was zaprosiliśmy daje obietnice, że to co powstaje na scenie jest prawdziwe i naturalne, to czas spędzony z bliskimi wam duszami, scena ma jednoczyć i wszyscy mają czuć się tak jak we własnym domu.

Pragniemy byście po konkursie wynieśli takie wspomnienia. Mamy nadzieje, że będziecie cieszyć się i uśmiechać. Hugge to atmosfera tu i teraz, równość, harmonia, komfort bycie razem w bezpiecznym miejscu. Będziemy słuchać siebie nawzajem i mam nadzieje, że nie musimy ćwiczyć – a tylko spojrzeć na salę, scenę, która jest przyjazna i po prostu grać, grać, grać….

Dyrektor Konkursu

H A R M O N O G R A M  –>  HARMONOGRAM + informacje

WYNIKI KONKURSU z 30 maja 2019 r.

Kategoria II

Kategoria VI

Kategoria VII

WYNIKI KONKURSU z 29 maja 2019 r.

Kategoria V

Kategoria IV

WYNIKI KONKURSU z 28 maja 2019 r.

Kategoria I A

Kategoria I B

Kategoria VIII

Kategoria III

Zapraszamy do udziału w II Międzynarodowym Konkursie Instrumentalistów i Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Tymbarku.

1. Zgłoszenie uczestnictwa należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 25 kwietnia 2019.
  2. Uczestników obowiązuje opłata wpisowego w wysokości 100,00 złotych za każdą zgłoszoną prezentację. Wpisowe należy przelać lub dokonać wpłaty na rachunek:
    SKO Rady Rodziców Społecznej Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia Tymbark w BS Limanowa nr 19 8804 0000 0071 0000 0926 0001
  3. Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić, podpisać i przesłać formularz za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego lub pocztą tradycyjną na adres: Społeczna Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Tymbarku 34-650 Tymbark 249 z dopiskiem „konkurs”. Do zgłoszenia należy dołączyć również potwierdzenie opłaty wpisowej oraz zgodę na przetwarzania danych osobowych oraz wizerunku dziecka
  4. Zgłoszenia nie podpisane lub zgłoszenia bez potwierdzenia opłaty wpisowej nie będą brane pod uwagę.
  5. Konkurs posiada ograniczoną liczbę miejsc. O kwalifikacji do konkursu decyduje kolejność zgłoszeń.
  6. Program konkursu wykonujemy z pamięci.
  7. Harmonogram przesłuchań i imprez towarzyszących zostanie ogłoszony do 15 maja 2019 roku – po zweryfikowaniu listy uczestników.

Materiały do pobrania:

1. Pełny Regulamin Konkursu