Koncert na otwarcie II Międzynarodowego Konkursu Instrumentalistów i Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Tymbarku

 

Późnym popołudniem dla uczestników Konkursu, rodziców i gości zagrała Szkolna Orkiestra Społecznej Publicznej Muzycznej.  Potem nastąpiło odczytanie protokołu jury oraz wręczenie nagród w kategoriach ocenianych w pierwszym konkursowym dniu. Po zakończeniu Koncertu był czas m.in. na rozmowy z członkami jury, o tym jak przebiegł konkursowy dzień, przy przygotowanym przez rodziców poczęstunku.

Dyrygent szkolnej orkiestry Robert Rosiek

Szkolna Orkiestra Społecznej Publicznej Szkoły Muzycznej w Tymbarku

Szkolna Orkiestra Społecznej Publicznej Szkoły Muzycznej w Tymbarku

Goście Koncertu: Przewodnicząca RG Tymbark Stanisława Urbańska, z lewej – członek Zarządu Głównego STO w Warszawie Krzysztof Kwiatkowski , Wójt Gminy Tymbark dr Paweł Ptaszek , z prawej  Robert Rosiek