Koncert dla PRZEDSZKOLAKÓW

W piątek 19.10.2018 r. o godz. 14:00 w Auli Szkoły Muzycznej w Tymbarku odbył się koncert dla Przedszkolaków, który prowadziła Pani Dyrektor Halina Waszkiewcz-Rosiek.
Na scenie zagrali m.in Emilia Rząsa (skrzypce), uczennica pani Renaty Boruckiej, Tymon Rusek (fortepian) uczeń pani Joanny Miszke, Filip Bokowy (flet poprzeczny) uczeń pani Oksany Maksymchuk, Weronika Florek (skrzypce) uczennica pana Jakuba Bańdura, Rafał Gaura (trąbka) uczeń pana Piotra Paska, Dawid Nowak (akordeon) uczeń pana Pawła Janczego, Julia Baniak (kontrabas) uczennica pana Piotra Południaka, Sara Guzik (gitara) uczennica pana Daniela Dwornika, Zuzanna Żmuda (skrzypce) uczennica pani Haliny Waszkiewicz-Rosiek, Klara Rokosz (wiolonczela) uczennica pani Pauliny Zielińskiej. Oprócz występów solo zagrały również 2 kwartety, w których zagrali Alicja Górka, Gabriela Lupa (skrzypce), Joanna Trzupek (wiolonczela), Jan Rusek (fortepian) oraz Jakub Gaura, Anna Sweiło (klarnet), Aleksandra Pach (saksofon), Brajan Mysza (fortepian).