Digi Talenty – Jesień 2023

XXX Międzynarodowy Konkurs „DIGI-TALENTY Jesień 2023”

W jesiennej edycji konkursu do komitetu organizacyjnego wpłynęło  345 zgłoszeń,  ponad 500 uczestników, reprezentujących różnorodne dziedziny artystyczne, takie jak taniec, woka, malarstwo i gra na instrumentach. Jesienna edycja konkursu przyciągnęła utalentowanych artystów z 12 krajów, a mianowicie z Australii, Macedonii, Mołdowy, Ukrainy, Polski, Bułgarii, Litwy, Malezji, Białorusi,  Portugalii, Turcji i Łotwy. To międzynarodowe zróżnicowanie podkreśliło  różnorodność talentów na światowym poziomie.

Oceną prezentacji zajęło się międzynarodowe jury>>>, które składało się z doświadczonych ekspertów z różnych dziedzin artystycznych. Ich profesjonalne podejście i kompetencje miały kluczowe znaczenie dla sprawiedliwej oceny wystąpień.

Jury oraz organizatorzy pragną serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom jesiennego konkursu za ich zaangażowanie, pasję i wysoki poziom artystyczny. PROTOKÓŁ>>>

 

Z naszej Szkoły udział w konkursie wziął

ZESPÓŁ FLETOWY w składzie Oliwia Witek, Julia Ślusarczyk, Patrycja Drozd i Kamila Stemlach   –  I MIEJSCE

Krystian Florek – puzon – I MIEJSCE

 

Gratulujemy nauczycielom, pani Oksanie Maksymczuk za przygotowanie zespołu i pani Eugeniuszowi Maksymczuk nauczyciel puzonu oraz panu Robertowi Rosiek za akompaniament.