Koncert Wakacyjny

Zagrali i zaśpiewali: dziecięca orkiestra, dziecięcy chór szkolny pod kierownictwem Beaty Mamak, szkolny big band prowadzony przez Eugeniusza Maksymczuka oraz szkolna orkiestra pod batutą Roberta Rośka. Były też pierwsze występy najmłodszych instrumentalistów.  Zatańczył dziecięcy zespół z ogniska muzycznego, zagrało trio akordeonowe.

Gościnnie wystąpił zespół rytmiczny uczennic klasy V  Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II Stopnia im. Fr. Chopina w Krakowie z dwiema  interpretacjami ruchowymi: do utworu z filmu “Walc z Bashirem” oraz pod tytułem “Schnell”. Opieka muzyczna: prof. Agnieszka Ryskala. Zatańczyły: Zuzanna Drozd, Justyna Kozłowska, Wiktoria Toporkiewicz oraz Emilia Włodarczyk.