ROK 2021/2022

1 września 2021r. – Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 godzina 16:00

2/12 październik godzina 17:00 Pasowanie uczniów klas pierwszych; Koncert z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej; Wystąpili -Chor dziecięcy,,pod kierunkiem p B Mamak;Zespoły rytmiczne l; I a i I b z instrumentarium Orffa;duet fletowy-B Krzyżak i E Atłas zkl p O Maksymchuk;i Zespól smyczkowy przyg przez H Waszkiewicz Rosiek ;Zyczenia naucz złózyl przew RRodz p J Pyrc;

-PRZEZENTY  dla kl I ZOSTAŁY UFUNDOWANE PRZEZ ZARZĄD Głowny STO w Warszawie;Na zakończenie uroczystości wszyscy zaśpiewali ulubioną Pieśń ,,Barka ,,Jana Pawła II świetego z okazji 43 rocznicy /16 X/w związku z powołaniem Go na Papieża

3/Międzynarodowy Festiwal-Konkurs on line,,BEST STAR 2021,,Kijów Ukraina

Natalia Gawron I miejsce,Oliwia Kulig II miejsce oraz Gratulacje dla akomp M Tokarenko i naucz O Maksymczuk

4/14 X Zakopane -na Ogólnopolskiej   Konferencji STO p Paweł Janczy został odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej Gratulacje