ROK 2021/2022

1 września 2021r. – Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 godzina 16:00

2/12 październik godzina 17:00 Pasowanie uczniów klas pierwszych; Koncert z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej; Wystąpili -Chor dziecięcy,,pod kierunkiem p B Mamak;Zespoły rytmiczne l; I a i I b z instrumentarium Orffa;duet fletowy-B Krzyżak i E Atłas zkl p O Maksymchuk;i Zespól smyczkowy przyg przez H Waszkiewicz Rosiek ;Zyczenia naucz złózyl przew RRodz p J Pyrc;

-PRZEZENTY  dla kl I ZOSTAŁY UFUNDOWANE PRZEZ ZARZĄD Głowny STO w Warszawie;Na zakończenie uroczystości wszyscy zaśpiewali ulubioną Pieśń ,,Barka ,,Jana Pawła II świetego z okazji 43 rocznicy /16 X/w związku z powołaniem Go na Papieża

3/Międzynarodowy Festiwal-Konkurs on line,,BEST STAR 2021,,Kijów Ukraina

Natalia Gawron I miejsce,Oliwia Kulig II miejsce oraz Gratulacje dla akomp M Tokarenko i naucz O Maksymczuk

4/14 X Zakopane -na Ogólnopolskiej   Konferencji STO p Paweł Janczy został odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej Gratulacje

5/18.10-22-10 2021  czwarta tura  HERBS SYMPHONIE _OREA FEST BERLIN 2021 Niemcy LAUREAT wszystkich 4 sesji Wiosna Lato Jesień Zima I PRIX NATALIA GAWRON  flet kat IV POLSKA TYMBARK naucz O Maksymchuk akomp R Rosiek

6/Dyplom dla najlepszego nauczyciela Mistrza w Konkursie ,,365 dni,Miedzynarodowego kpnkursu dla OKASANY MAKSYMCHUK naucz SPSMI st w TYMBARKU

7/30X 2021IV International  multi-genre Festival -contest of arts Lymanski zori,,PRIMUS INTER PARES,, Mikołów Ukraina ; OLIWIA KULIG I miejsce flet i Dolce Duo,, flety Emilia Atłas i Barbara Krzyżak I miejsce ucz O Maksymchuk

8/Koncert z okazji 11 XI 2021 wystapili chór,orkiestra ,P Danel, duet E Smiechi Z Stasko ,oktet smyczkowy,akord E Kuc  N Gawron  flet, K Biedroń, Na uroczystosci Wojt Gminy Tymbark wręczył MEDAL KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ  p P Janczemu 

9/14 XI 2021 KONCERT MUZYKI POLSKIEJ w wykonaniu naszych absolwentek AToporkiewicz i J Sochackiej a takze barytona K Dzwonkowskiego w programie FR Chopin ,H Wieniawski ,IJ Paderewski,Gr Bacewicz na Koncercie wreczono tytuł ks Seniorowi Prałatowi J  Leśniakowi  Zasłuzony dla Gminy Tymbark;,na uroczystosci oprocz władz Gminy był rowniez min srodowiska  Siarka

10/24XI 2021 Zywiec VI Ogolnopolskie Jesienne Spotkania Zesplow Kameralnych Szk Muz I i II st  ,Oktet Mezzoforte Tymbark w składzie;;Z Staśko,E Śmiech,KWęgrzyn,A Górka,W Ampulska,M Trybus,W Kęska i A Rusin OTRZYMAŁY III nagrode przew JUry był dr hab Roman Widaszek;,pozostali członkowie prof hr hab St Firlej dr hab W Kubica,idr hab T Tomaszewski zespoł przyg H Waszkiewicz Rosiek

11/,,Festiwal Pianistyczny,,Dzwięki Mazowsza,,2-3 grudnia 2021 Pałac w Sannikach-Jury pod przew prof A Tatarskiego,prof dr hab A Drzewieckiego i prof dr hab P Zawadzkiego  przyznało II nagrode dla ucz Julii Kuchta z kl fort SPSM I st w Tymbarku Gratulujemy rodzicom i nauczycielowi

12/V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Forte J Romanowski ucz Gabriela Gajda i Wiktoria Florek z kl I dz otrzymały WYRÓZNIENIE z kl skrzypiec Kabzinskiej -Nowak

13/15-16 XII Głogów Małopolski -XPodkarpacki Dzień perkusisty uczeń naszej Szkoły Patryk Nowak otrzymał w III kat III nagrode kl perkusji naucz Wyszyński

14/17 XII  Limanowa-Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek,,Gore Gwaiazda Jezusowi,,organizator DomWsparcia Dzieci i Młodziezy,,Lokomotywa Jury przyznało III nagrode Al Garbacz ucz klIV szk muz i Miłoszowi Koszut Wyrożnienie z kl IV Md  uczniów przyg P B Mamak

15/XXX Miedzynarodowy Konkurs DIGI-Talenty  Jesień 2021  ;Duet fletowy ,,Dolce Duo Fluts,, EMILIA ATŁAS i BARBARA KRZYŻAK  Laureat I stolnia Fundacja Inicjatywa Swidnica-Polanica Zdroj jak również Podziękowaniwanie  naucz Oksanie Maksymchuk

16/HUNGARY FEST -Laureat I stopnia ,,Dolce Duo Fluts.. EMILIA ATŁAS i BARBARA KRZYŻAK z kl Oksany Maksymchuk ,która otrzymała Dyplom Gratitude  za przyg uczniów

17/Komisja Stypendialna STO przyznała z Funduszu Stypendialnego Zarządu Głownego ,,STO-wskie Talenty,,za wybitne osiągniecia otrzymali je;;/EMILIA ATŁAS< KAROLINA BIEDROŃ<PIOTR DANEL ,RAFAŁ GAURA<NATALIA GAWRON,ILONA HOJDA ,WIKTORIA KĘSKAMJULIA KUCHTA<AMELIA rUSIN<BEATA SADKIEWICZ,ZUZANNA STAŚKO<EMILIA ŚMIECHod IX 2021-czerwca 2022  GRATULUJEMY uczniom,nauczycielom i rodzicomj

18/Zebranie Rodziców on line godz 19,00

19/ 30.12 2021 Miedzynarodowy wokalno-instrumentalny online Festiwal -Konkurs ,,Art Empire International Art Festiwal /Dniepr Ukraina   I miejsce Natalia Gawron -flet i I miejsce  Barbara Krzyżak  ,II miejsce Julia  Ślusarczyk i I miejsce Duet fletowy ,,Dolce Duo Fluts/Emilia Atłas i Barbara Krzyżak wszystkie sa flecistkami z kl p O Maksymchuk Gratulacje

20/15 stycznia 2022 KONCERT NOWOROCZNY /w reżimie sanitarnym godz 14/30/na którym wystąpili;Orkiestra szkolna przyg przez R Rosiek i E Maksymczuka,,Duet mieszany wiolonczela-skrzypce,przyg H Waszkiewicz Rosiek,Trio dęte i Kwartet instr dętych przyg J Rosiek akomp R Rosiek,Kl skrzypiec M Chowańca kolęda Bóg się Rodzi,Duet fort K Biedroń i J Kuchta przyg H Waszkiewicz Rosiek,Zespoł smyczkowy 2 kolędy przyg H Waszkiewicz Rosiek , A Rusin wiolonczela ,P,Danel -fort przyg H Waszkiewicz Rosiek;,Kęska Magdalena -skrzypce przyg M Chowaniec, akomp M GuzikJulia Previtali,kl skrzypiec p K Kabzinskiej-Nowak ,-koleda Jezusa Narodzonego,,Duet Fletowy przyg ,P O. Maksymchuk,Big Band przyg E Maksymczuk, Chór -przyg P B Mamak,

AKCJA CHARYTATYWNA  na AFRYKE pomoc UCZNIOM SZKOŁY W TYMBARKU dla UCZNIOW w BOW przekazalismy kwote 2,963.91 PL

Zabawa Noworoczna w rezimie sanitarnym /wietrzenie sali co godz/ prowadzona przez Animatorki-Ta Dorotka z Krakowa,,Posiłki przyg Rada Rodziców  której serdecznie dziękujemy

Tak zakończyliśmy I semestr ŻYCZYMY Miłych Ferii i zdrowia

21/XXII Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej   Duet fletowy  Emilia Atłas i Barbara Krzyżak  werdykt komisji z 12 02  2022  otrzymały Nagrode II stopnia kl Pani O Maksymchuk

22/XXII Miedzynarodowy Konkurs DIGI-TALENTY Zima 2022 POLSKA Świdnica Laureat II st Julia Słusarczyk i Laureat I St Natalia Gawron jak tez specjalne podziekowania dla P Oksany Maksymczuk i p Roberta Rośka

23/5 marca 2022 godz 15/30 Koncert Zjednoczeni z Ukraina ;Koncert uczniów SPPS I st w Tymbarku Aula Szkoły

24/XII Konfrontacje Instrumentów Dętych  Nowy Targ ; Adrian Sobczak klarnet  otrzymał Wyróżnienie IIst i Leon Żmuda Wyróznienie I st obydwaj ucz z kl klarnetu p J Rosiek

25/I Ogólnopolski Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO Warszawa 12-13 marca 2022 pod patronatem CEA Warszawa ;Duet skrzypcowy E Śmiech i Z Staśko skrzypce otrzymały Wyróżnienie  naucz H Waszkiewicz Rosiek a Duet fortepianowy K Biedroń i J Kuchta otrzymały II nagrodę naucz R Rosiek Gratulujemy

26/Występ Orkiestry szkolnej pod batuta P R Rośka i solistow L Zmuda klarnet,E Smiech skrzypce,Julia Kuchta fort ,Piotr Danel Fort;Duet Fort K Biedroń i J Kuchta, Duet skrzypcowy E Smiech i Z Staśko, Trio smyczkowe ;K Juszcak, skrzypce ,K,Kęska skrzypce iZ Żmuda wiolonczela N Gawron Flet; Duet fletowy  -B Krzyżak i E Atłas,;Trio instr Dętych ,Xue Bun Wu saksofon,L Żmuda klarnet i H Pazdan klarnet,Kwartet wiolonczelowy ;J Trzupek,A Rusin,I Hojda ,W Kęska,Smyczowy zespoł Z Staśko,E Śmiech,K Wawrzyniak,A Górka, M Trybus,Mg Węgrzyn, W ampulska,I Hojda ,W Kęska i A Rusin Uczniom akomp P Robert Rosiek naucz przygotowującym uczniów do KONCERTU w FILHARMONII KRAKOWSKIEJ GRATULUJEMY; J Rosiek ,O Maksymchuk,za arange dla orkiestry E Maksymczuk,;H Waszkiewicz Rosiek,P Zielińska,J Mrozik,

27/VIII Lezajski Konkurs Kultury Muzycznej  Lezajsk 25v 03 2022  WYRÓZNIENIE Piotr Danel fort i duet fort K Biedroń i J Kuchta również WYRÓŻNIENIE  Gratulujemy rodzicom i nauczycielom.

28/1.04 2022 Festival Orawska Wiosna Kameralna ;wystawiliśmy Zespoły; Duet Fort J Kuchta-K Biedroń I   WYRÓZNIENIE Duet skrzypcowy E Śmiech i Z Staśko I Wyróżnienie;Duet Fletowy-B Krzyżak-E Atłas II WYRÓŻNIENIE;Trio Dęte ;L Żmuda,Xue Bun Wu ,H Pazdan II WYRÓZNIENIE;Trio smyczkowe Liliput Z Żmuda,K Juszczak i Mg Kęska,,I WYRÓŻNIENIE ;Zespół Smyczkowy I WYRÓZNIENIE; E Śmiech,Z Staśko,K Węgrzyn,A Górka ,M Trybus, Mg Węgrzyn,W Ampulska,I Hojda,W Kęska i A Rusin;Orkiestra Vigoroso SPSM I st w Tymbarku pod batuta p R Rosiek otrzymała GRAND PRIX ;Gratulujemy naucz p O Maksymchuk,J Rosiek,H Waszkiewicz Rosiek  i rodzicom wszystkich uczniów jak też im samym BravoIIIIII

29/2 04 2022 XVIIOgólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych im Gr Bacewicz Łódz pod Patronatem CEA,, Sekstet smyczkowy,,w skladzie;E Śmiech,Z Staśko,K Węgrzyn,A Górka M Trybus i A Rusin otrzymały WYRÓŻNIENIE gratulujemy

30/XVI Ogolnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów  7 04 Rybnik 2022 sekcja fort PIOTR DANEL WYRÓZNIENIE ;udzial wziela J Kuchta i Kwintet smyczkowy Robert Rosiek wyroznienie za przygotowanie uczniów

31/Tymbark 12 i 13 04 2022 warsztaty dla uczniów klas skrzypiec, altówki,zespołów kameralnych i orkiestry;prowadzenie D Anna Rosiek Nguyen i Kac Uyen Nguyen.

32/13.04.godz 18 KONCERT WIELKANOCNY i spotkanie z poczestunkiem z uczniami i rodzicami i pracownikami szkoły nauczycielami i administracja i obsługą po koncercie;;Orkiestra-King,s William March -poprowadził Kac UYEN  Nguyen dyr Synfonietta London;Chor przyg B Mamak  2-piosenki Witaj Wiosno -kanon i Koncert na łące;E Duda fort  na 4 ręce z naucz L Rizzo-Papużka A Laski;Krystian Florek -Puzon Krakowiak M Matuszewski akomp R Rosiek;Miłosz Koszut Gitara ;Kaprys -A Carcassi przyg D Dwornik’Klaudia Pięton z naucz L Rizzo na 4 ręce,,Zaproszenie do Walca,,M Magin;Trio klarnetowe-przyg J Rosiek-wykonawcy L Żmuda;M Wątori G Faron -,,Go does Moses,,

Po koncercie wszyscy spotkalismy się w sali kominkowej gdzie złożyliśmy wzajemnie Zyczenia Wielkanoce -Wesołego Alleluja !!!!!

33/26 04 2022 KONCERT z Okazji 231 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja godz 17/30 Aula Szkoły ;Udział wzięli ;M Koszut,K Biedroń,M Żmuda;L,Grzegorzek; R Gaura;B Krzyżak; ;Duet fletowy P Drozd i N Opioła;Trio klarnetowe-Z Kęska,G Gajda i M Trybus ;Big band przyg przez P E Maksymczuka i Chór dziecięcy przyg przez B Mamak akomp M Tokarenko;naucz przyg ucz P O Maksymchuk,H Waszkiewicz Rosiek ,S Bryniak i D Dwornik

34/Wyjazd Szkolnej orkiestry i jej opiekunów do Rumunii-27 04-1 05 2022

35/11 .05 2022 Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Opus 22 Kraków ; Maria Ślęzak fort  Brązowy medal /III miejsce/ i Jan Bilski Wyróżnienie z kl  L Rizzo Gratulacje

36/ XXVII Powiatowy Konkurs Młodych Muzyków -instrumentalistow 12 V  2022 Stary Sącz ;kat III instr Trąbka;II miejsce Rafał Gaura,wyróznienie Beata Sadkiewicz,.Eufonium wyroznienie Curzydło Błażej;skrzypce kat I ;Lena Grzegorzek II nagroda;kat II Rozalia Grzyb III nagroda;Joanna Liszka Wyróżnienie;FOrtepiaj kat III  Karolina Biedroń III miejsce Flet;; kat III Barbara Krzyżak I miejsce i Atłas Emilia II miejsce;pGratulujemy ucznim i ich naucz ;i akompaniatorwi Robertowi Rosiek;;O Maksymchuk,H Waszkiewicz Rosiek; R Boruckieji A Lipieniowi;Oprócz nagrodzonych i wyróznionych udział wzieli A Kaim trąbka i K Juszczak skrzypce;

37/VIII Orawski Konkurs Gitary Klasycznej 19 ,05 Jabłonka Kwartet Gitarowy w skladzie; Wojciech Malarz,Sara Guzik,Miłosz Koszut i Rafał Trzupek otrzymali WYRÓŻNIENIE

38/XXIII Miedzynarodowy Konkurs DIGI-Talenty Polanica Zdoj-Swidnia Wiosna 2022;Patrycja Drozd solo I miejsce;Duet fletowy ,,Dolce-Duo,,-E Atłas i B Krzyżak I miejsce ;Duet fletowy ,,Słodkie nutki ,,P Drozd i N Opioła I miejce  Flety kl O maksymchuk ;Laureatem II st został -Krystian Florek puzon naucz E Maksymczuk ;Robert Rosiek;Oksana Maksymchuk i Eugeniusz Maksymczuk Podziekowanie za inspirowanie wspieranie i motywowanie uczestników ;

39/Miedzynarodowy Konkurs Pianistyczny Wieliczka 25-27 05 2022;Piotr Danel został Laureatem Konkursu gratulujemy uczniom ,naucz i rodzicom 

40/VI Oglnopolski Festiwal Presto Poznan ;Ucz Martyna Sakowska WYROZNIENIE i Maria KUREK Laureat ucz wiolonczeli kl P Zielinskiej Gratulujemy

41/X Jubileuszowy Przegląd Szkol muzycznych w Próchniku 1 06 2022 ;Wyróznienie Krystian Florek puzon ; Patrycja Drozd Flet Wyroznienie ;ucz P O Maksymchuk ,i E Maksymczuka

42/XX/Powiatowy Konkurs Zespołów ,orkiestr pod Patronatem Starosty Nowosadeckiego Marka Kwiatkowskiego Stary Sacz 6.06 2022 ;Orkiestra I miejsce;prowadzacy Robert Rosiek;Zesoil smuczkowy -II miejsce;Duet fletowy II miejsce,Duet skrzypcowy III miejsce;Duet fortepianowy I miejsce;Gratulujemy uczniom,Naucz o Maksymchuk,H Waszkiewicz Rosiek 

43/1 czerwca Koncert w Podłopieniu i Zawadce

44/ Koncert w Łososinie i Piekiełko 6 czerw

45/13 czerwca Koncert w Przedszkolu u Cioci Agatki

46/Koncert w Szkole podst nr 1 i 4 w Słopnicach 15 czerwca

47/20 czerwca  koncert w Tymbarku

48/ Koncert Wakacyjny w Auli SPSM I st w Tymbarku

W Koncercie udział wzięli Uczniowie  Ogniska Artystycznego ;Kl 3 Dz,Zespol gitarowy,Trio klarnetowe ,Duet Fort ; Duet akordeonowy ,Z Staśko Chor dzieciecy,Mała orkiestra i Big band

po koncercie spotkanie całej spolecznosci szkolnej wraz z rodzicami przy Grillu ktorym  pomagała Ochtnicza  Straz Pozarn  z Tymbarku

49/Zakonczenie roku dla uczniów Konczacych szkołe i Ognisko artystyczne na tym wydarzeniu o godz 16 wystapiła absolwentka naszej szkoły Wiktoria Toporkiewicz ,która dalsza edukacje muzyczna kontynuuje w POSM II st w Krakowie w klasie rytmiki w jej wykonaniu zobaczylismy Interpretacje utworu E Elgara ,Salut da moure,,

50/24 Uroczyste Zakończenie r szkolnego