Relacja z Koncertu na Dzień Mamy
Koncert z okazji Dnia Mamy za nami!
W środę, 27 maja, w naszej szkole odbył się koncert dedykowany wszystkim Mamom. Na scenie zaprezentowali się uczniowie klas instrumentalnych, zespoły oraz zaproszeni goście.
📋 W programie wydarzenia znalazły się:
- Występy solowe i kameralne: publiczność usłyszała prezentacje m.in. na fortepianie, skrzypcach, flecie, akordeonie, trąbce, gitarze, wiolonczeli, saksofonie oraz perkusji.
- Pokazy taneczne: Akademia Tańca Just Dance wykonała układy do utworów Rihanny oraz Michaela Jacksona.
- Zespoły szkolne: Chór Szkolny wykonał trzy pieśni (w tym „Mamo odpocznij”), Big Band zaprezentował standardy muzyki rozrywkowej (m.in. „Różową Panterę”), a całość zwieńczył występ Orkiestry z utworem „Palladio”.
Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia – przede wszystkim spokoju, odpoczynku i satysfakcji z sukcesów Waszych dzieci.
Dziękujemy uczniom za przygotowanie programu, pedagogom za pracę nad repertuarem, a słuchaczom za obecność.
