Sukcesy w konkursie DIGI-FORM-ART Spring 2026
Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach uczniów którzy wzięli udział w XXII Międzynarodowym Konkursie Online „DIGI-FORM-ART SPRING 2026”.
Decyzją jury oba zgłoszone zespoły reprezentujące naszą szkołę znalazły się w gronie laureatów. Wyniki naszych uczniów prezentują się następująco:
🥇 I Miejsce w kategorii MIX (Junior II i III):
Trio fletowe w składzie: Julia Ślusarczyk, Patrycja Drozd oraz Karolina Pazdan. Zespół wykonał utwór V. Saparov – Bossa Nova. Udział w konkursie przygotowała pani Oksana Maksymczuk, a na fortepianie akompaniował pan Robert Rosiek.
🥈 II Miejsce w kategorii Debiut (Junior I):
ZuBart Duo w składzie: Zuzanna Rosiek (flet) i Bartosz Walczak (fortepian). Duet zaprezentował utwór Olga Dudina – Katarynka. Zespół pracował pod kierunkiem pań Oksany Maksymczuk oraz Bożeny Dobrowolskiej.
Serdecznie gratulujemy młodym wykonawcom oraz pedagogom, którzy czuwali nad ich przygotowaniem. Życzymy wytrwałości w dalszej pracy i kolejnych udanych prezentacji konkursowych. 👏

