Kolejne konkursowe sukcesy uczniów!
8 maja 2026 roku odbył się IV Małopolski Konkurs Instrumentalny dla szkół muzycznych I stopnia „Od Gawota do Fokstrota”, którego organizatorem była Szkoła Muzyczna I Stopnia w Dobrej. W wydarzeniu wzięli udział reprezentanci naszej placówki, prezentując wysoki poziom przygotowania artystycznego.
Decyzją komisji konkursowej uczniowie Szkoły Muzycznej I Stopnia w Tymbarku uzyskali następujące wyróżnienia:
-
Kwintet fortepianowy w składzie: Anna Twaróg, Anita Sara, Zuzanna Miśkowiec, Antonina Ślezak oraz Maria Ślezak – Wyróżnienie za prezentację zespołową.
-
Anna Stopka – Wyróżnienie II stopnia w kategorii występów solowych.
-
Viktoria Smaga – Wyróżnienie II stopnia w kategorii występów solowych.
Doceniona została również praca kadry pedagogicznej towarzyszącej młodym wykonawcom. Dyplom za wzorowe przygotowanie ucznia otrzymała pani Dyrektor Halina Waszkiewicz-Rosiek, natomiast pan Robert Rosiek odebrał dyplom za wyróżniający akompaniament.
Słowa uznania oraz gratulacje kierujemy do wszystkich nagrodzonych uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli, dziękując za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły.







