Zaproszenie do wspólnej modlitwy
Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństwa majowego oraz Mszy Świętej, które odbędą się 17 maja 2026 roku o godzinie 18:00 w Kościele pw. Najświętszej Maryi Panny w Tymbarku.
Modlitwę swoją muzyką ubogaci szkolna orkiestra, która przed oraz po nabożeństwie wykona kilka utworów o charakterze religijnym i refleksyjnym.
Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną, rodziców, mieszkańców Tymbarku oraz wszystkich pragnących wspólnie przeżyć ten wyjątkowy majowy wieczór w atmosferze modlitwy i muzyki.

