Skrzypcowe prezentacje w Wodzisławiu Śląskim
W dniach 15–16 kwietnia 2026 r. nasze uczennice zaprezentowały się podczas I Ogólnopolskiego Konkursu „Skrzypcowa Wiosna” w Wodzisławiu Śląskim. Z satysfakcją informujemy o wynikach w Kategorii A: Anna Twaróg otrzymała Wyróżnienie ✨ Antonina Ślezak otrzymała Wyróżnienie ✨ Za przygotowanie uczennic do przesłuchań konkursowych odpowiadała Pani mgr Magdalena Kamińska. Udział w wydarzeniu o zasięgu ogólnopolskim był […]
