Podziękowanie od Wójta Gminy Tymbark

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie”

W czwartek 12 stycznia  odbyło się spotkanie z Organizacjami i Stowarzyszeniami działającymi na terenie Gminy Tymbark.
Społeczna Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Tymbarku (Stowarzyszenie – Samodzielne Koło Terenowe nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Tymbarku) – otrzymało PODZIĘKOWANIE od Wójta Gminy Tymbark za działalność na rzecz rozwijania zdolności muzycznych dzieci z terenu Gminy i okolic.

Podczas spotkania dwa zespoły smyczkowe zaprezentowały się na scenie aby umilić czas wszystkim zaproszonym gościom.

• Mały zespół smyczkowy w składzie: Rozalia Grzyb, Aleksandra, Garbacz, Sara Wdowicka, Emilia Staniszewska i Zuzanna Żmuda,
  • Duży zespół smyczkowemu: w składzie Zuzanna Staśko, Emilia Śmiech, Kinga Wawrzyniak, Milena Trybus, Magdalena  Węgrzyn i Maria Kurek

Szczegóły oraz zdjęcia znajdziecie Państwo na stronie Gminy Tymbark: