Koncert z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej oraz Pasowanie Pierwszoklasistów
13.10.2022 rok Uroczysty Koncert z Okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej oraz Ślubowania klas pierwszych. Podczas koncertu wystąpił: 1. Chór szkolny pod batuta pani Beaty Mamak, – Płonie ognisko, Jak dobrze nam zdobywać góry, Piosenka dla naszej Pani 2. Lena Grzegorzek skrzypce z klasy pani Haliny Waszkiewicz Rosiek, zagrała utwór Menuet G-dur J. S. Bacha, pzy […]
