ROK 2020/2021

1 09 2020 Zebrania z rodzicami poszczegolnych klas instrumentalnych;zapoznanie rodziców z wymaganiami i regulaminem szkoły podczas pandemii,z WSO, Ubezpieczeniem uczniów, podanie rozkładu zajeć zbiorowych ,inf że naucz przemiotu skonsultują się z uczniami w celu ustawienia zajęc indywidualnych,warunki wypożyczenia instrumentów,;

2/ Uczennica Natalia Gawron  kl fletu otrzymała Grand Prix na Międzynarodowym Konkursie on line w Majkopolu Rosja .Nauczycielka Oksana Maksymchuk otrzymała od organizatora Konkursu List Gratulacyjny za szczególne przygotowanie uczennicy.

3/ Leonardo Rizzo /naucz fort SPSMI st w Tymbarku/ otrzymał nagrodę za Kompozycje Uniwersytetu w USA

4/ Miedzynarodowy Konkurs ,,Dete i Perkusyjne,, Dniepr Ukraina  II miejsceEmilia Atłas  uczennica NATALIA GAWRON Grand Prix P O Maksymchuk akomp R Rosiek

5/Konkurs ,,Dobrej Energii Cudolandia,,Ogolnopolski  organizator Ogolnopolskie Stowarzyszenie Placowek Opiekunczo-Wychowawczych GRAND PRIX dla Jadwigi Sułkowskiej I Md

6/14 X 2020 Aula SPSM i st w Tymbarku Koncert z okazji DKEN  i PASOWANIE UCZNIÓW kl I Samorząd Szkolny złozyl wszystkim zyczenia,i pomagał w uroczystosci ,,Pasowania,,, ;w Koncercie wzieli udział; Duet fletowyE.Atłas  -F Bokowy i ;E Śmiech skrzypce ,A Rusin-wiolonczela i Trio fortepianowe,,Liliput,,w skladzie K Juszczak,P Danel i Z Żmuda W koncercie uczestniczyli ;Prezes Koła nr 99 p I Wilczek Sowa i Przewodniczacty R Rodz J Pyrć;jak też rodzice uczniow kl IPo koncercie Rada rodz zaprosiła nauczycieli i pracownikow szkoły na kawe i ciastko ,na tej uroczystosci P Dyr złozyła zyczenia nauczycielom

7/16-29 X 2020 III Małopolski Festiwal Fletowy;organizatorami były Szk Muz Domosławice,Bobowa i Gorlice; na ktorym Emilia Atłas w swojej kat otrzymała II nagrode ;i Natalia Gawron w swojej kategorii otrzymała rówież II nagrodę ;w nagraniu oprocz uczennic wziął udział akomp Robert Rosiek a uczniów przygotowała Oksana Maksymchuk

8/Konkurs Ukraina on line Udział  tj II Miedzynarodowy  STAR START  wzieły 2 uczennice z kl P O Maksymchuk Natalia Gawron =otrzymała GRand Prix i Emila Atłas  II nagroda  Gratulacje

9/IV Ogólnopolski Przegląd Zespołów Rytmicznych Szkól Muzycznych I st  6 XI Dobczyce  ucz kl II naszej Szkoły Nagrode otrzymali II uczniów przyg p Beata Mamak

10/Miedzynarodowy Festiwal ..365 dni tworczej podrózy do mistrzostwa /MAJKOP ROSJA/ 1-25 XIEmilia Atłas II miejsce naucz O Maksymczuk

11/11 Listopad KONCERT NIEPODLEGŁA on line udział wzięli ;Chor dziecię cy -Hymn;Rytmika -fr Chopin taniec do muzykui kompozytora,, flaga bialo -czerwona;,przyg B Mamak;Trio trabkowe -Hymn Wojska Polskiego;K Szewczyk,P Wozniak i G Florek naucz A Lipień;P Danel fort Walc a op posth; transmisja rownież na Portalu Tymbark in

K Rząsa -Flaga muz kubus ;M Koszut  -spiew Warszawo ma,,M Trybus flet prosty Omój rozmarynie i Przybyli ułani ,, piosenki wojskowe

12/30XI Ogolnopolski Konkurs Plastyczny szkół STO Warszawa ,,Moja szkoła,, III nagroda Piotr Danel Znaszej szkoły udział wzięlo 20 uczniów ,wszyscy dostali Dyplomy uczestnictwa

13/Andrzejkowy Koncert uczniów SPSM i st w Tymbarku 30 XI 2020 -on line  strona szkoły ,gazetka szkolna i portal Tymbark.in

14/Koncert Mikołajkowy 6 XII on line .strona szkoły,gazetka i Tymbark .in przygotowali nauczyciele p P Nuzia.,O Maksymchuk,J Bańdur,M Tokarenko,H Waszkiewicz Rosiek.R Rosiek,B Mamak

15/II Międzynarodowy  Festiwal-Konkues LIMANSKY ZORI,,/Mikołów Ukraina/

Natalia Gawron 1 miejsce -nominat Grand Prix i Emilia Atłas -1 miejsce dodatkowa nagroda ,,Flecista-wirtuoz ,,każda w swojej kategorii uxcz O Maksymchuk

16/V Ogólnopolski Konkurs  dla skrzypków, altowioliso, wiolonczelistów i konrabasistow  Jana RomanowskiegoPOZNAŃ; udział wzięli ;Rozalia Grzyb-skrzypce,Milena Grzybaltówka laureat nagrody naucz Renata Borucka,Anna Trzupek-skrzypce-WYRÓZNIENIE,naucz H Waszkiewicz Rosiek akomp R Rosiek;Liszka Anna skrzypce naucz Renata Borucka WYRÓZNIENIE,Emilia Śmiech-skrzopce -Laureat nagrodynaucz H Waszkiewicz Rosiek;Ilona Hojda -wiolonczela WYRÓZNIENIE;Wiktoria Kęska  laureat nagrody,Amelia Rusin-Wiolonczela,Laureat nagrody naucz P Zielińska akomp Robert Rosiek

17/ 15 XII Miedzynarodowy online Festiwal Kijów Ukraina  Emilia Atłas I miejsce Natalia Gawron I miejsce kazda w swojej kategorii  naucz O Maksymchuk akomp Robert Rosiek

18/

Koncert świąteczny 24-26.12.2020

 1. Zespół wokalno- instrumentalny – Pójdźmy wszyscy do stajenki, Lulajże Jezuniu, Dnia jednego o północy
 2. Septet w składzie Anna Trzupek, Wiktoria Gębik, Gabriela Lupa, Alicja Górka, Wiktoria Kęska, Ilona Hojda – 1) O gwiazdo Betlejemska , 2) Pójdźmy wszyscy do stajenki 3) Narodził się Jezus Chrystus
 3. Brajan Górka (puzon) Wśród nocnej ciszy
 4. Miłosz Koszut (śpiewa) – Mario czy ty wiesz?
 5. Trio fletowe naucz. Emilia Machnik, Barbara Krzyżak, Ewelina Ślazyk – „Szczedryk” kolęda ukraińska
 6. Dawid Piętoń (puzon) – Wśród nocnej ciszy
 7. Oliwia Papież (fortepian + śpiewa) – Dzisiaj w Betlejem
 8. Kornelia Kuś (śpiewa) – Dzień jeden w roku
 9. Wojciech Malarz (puzon) – Pójdźmy wszyscy do stajenki
 10. Aleksandra Garbacz (śpiewa) – Gdy spadnie śnieg
 11. Magdalena Kęska (skrzypce) , Karolina Trzópek (flet) – We wish you a marry christamas
 12. Blanka Młynarczyk ( skrzypce ) – F. Schubert – Walczyk
 13. Duet fletowy Emfi – fluts – Emilia Atłas i Filip Bokowy – „Angels We Have Heard on High” harm. Charles Wood
 14. Zespół instrumentów dętych w składzie Bartłomiej Dziadoń, Seweryn Florek, Aleksandra Pach, Xuebin Wu (saksofon ) , Anna Sewiło, Leon Żmuda (klarnet) – Cicha noc
 15. Wiktoria Lizak (wiolonczela) – Pasterze mili
 16. Mikołaj Trybus (saksofon) – Pójdźmy wszyscy do stajenki
 17. Martyna Smaga (wiolonczela) – Przybieżeli do Betlejem
 18. Nikola Dziadoń (wiolonczela) – Gdy śliczna panna
 19. Faustyna i Franciszek Mrózek (skrzypce i ksylofon) – Do szopy hej pasterze
 20. Patryk Nowak (wibrafon) i Wojciech Nowak (dzwonki) – Jezus malusieńki
 21. Dawid Piętoń (dzwony rurowe) – Dzisiaj w Betlejem
 22. Karol Bielski (wibrafon) , Patryk Mróz (ksylofon) – Pójdźmy wszyscy do stajenki
 23. Wiktoria Fiejtek, Wiktor Kowalczyk (marimba) – O gwiazdo Betlejemska
 24. Anna Surdziel (śpiewa) – Maleńka miłość
 25. Sara Wdowicka (śpiewa) – Dziś do Betlejem nocą trzeba iść
 26. Emil Kuc (akordeon) – Do szopy hej pasterze
 27. Nadia Opioła (flet) – Lulajże Jezuniu
 28. Zespół gitarowy w składzie Miłosz Koszut, Rafał Trzupek, Martyna Sułkowska, Lena Zborowska, Wojciech Malarz – Gdy śliczna Panna
 29. Mała orkiestra – Jingle bells
 30. Orkiestra symfoniczna – Bóg się rodzi

 

 

 1. Ognisko Artystyczne
 • Amelia Florek (fortepian) – Gdy śliczna Panna
 • Julia Jonik (flet prosty)- Lulaj, że Jezuniu
 • Rozalia Curzydło (fortepian) – Pójdźmy wszyscy do stajenki
 • Taniec śnieżynek

Pójdźmy wszyscy do stajenki + życzenia on line i na Tymbark.in

19;Międzynarodowy Konkurs ,,Chopin na Mazowszu,,Sochaczew udział wzięli;Fr Pyrć,P Danel;J Kuchta i K Biedroń

20/Zebranie z rodzicami uczniów kończących szkołe 21 XII 2020 godz 17/30 i 22 XII zebranie rodziców z dyr szkoły -godz 18 Zapoznanie rodziców z ocenami ptoponowanymi;inf o audycjach sródrocznych,frkwencji,programie profilaktyczno-wychowawczym i jego realizacji;inf o akcjach charytatywnych przeprowadzanych za posrednictwem szkoły samorzadu ,nauczycieli i wszystkich innych prac szkoły;wolne wnioski

21/XV Międzynarodowy Konkurs,,Digi-Talenty,,Zima 2020 Świdnica Polska- Emila Atłas  I miejsce w kar solo,;instrumentalne mini;Natalia Gawron -2 miejsce Solo -instr midi  akomp R Rosiek naucz O Maksymchuk

22/Międzynarodowy Wokalno=instr  online Festiwal Konkurs ,,ART EMPIRE ;; Dnipro/Dniepr  Ukraina/Joanna Juszczak flet I Miejsce ;Emilia Atłas I miejsce;Natalia Gawron I miejsce -wszystkie w swojej kat ; Duet Emilia Atłas i Filip Bokowy -2 miejsce wszyscy sa flecistami i uczniami O.Maksymchuk

23/ II Powiatowy  Konkurs Kolęd i Pastorałek i Piosenek Swiatecznych on line 12 I 2021 Sokołów Malopolski ;udział wzięli W Fiejtek,K Rząsa, i Zuzanna Sopata  ktore otrzymały Dyplomy Uczestnictwa a Miłosz Koszut z kl III Md III nagrodę –opiekun Beata Mamak

24/Międzynarodowy konkurs Pianistyczny ,,Christmans 2020,, Ukraina Lwów Piotr Danel i Jan Bilski otrzymali III nagrodę naucz H Waszkiewicz Rosiek i L Rizzo wyniki z 19 I 2021

25/II Miedzynarodowy Konkurs Pianistyczny ,,Christmans 2020,,Lwów  Karolina Biedroń III nagroda ,Julia Kuchta II nagroda ucz H Waszkiewicz Rosiek

26/II Miedzynarodowy Konkurs  Pianistyczny ,,Christmans 2020,,Lwow  Franciszek Pyrc kat V  nagroda I naucz H Waszkiewicz Rosiek

27/Międzynarodowy Festival ,,365 dni tworczej podrózy ,,do mistrzostwa Zima 1-15 luty Majkopol Rosja  Flety Joanna Juszczak Wyróznienie II st ,Emilia Atłas Wyróznienie I st Natalia Gawron II miejsce  i LISTY gratulacyjne  dla p Roberta Rosiek i naucz Oksany Maksymchuk

28/I miejsce Natalia Gawron  Festiwal Konkurs ART EMPIRE Dniepr Ukraina naucz O Maksymchuk flet

29/XVI  Miedzynarodowy  Konkurs  Internetowy DIGI-Talenty Zima 2021  Swidnica Polska ;Joanna Juszczak II miejsce i podziekowanie dla naucz O Maksymchuk

30/II Ogolnopolski Jasnogórski  Konkurs skrzypcowy Z Staśko WYRÓZNIENIE ucz kl skrzypiec J Bandura

31/KONKURS on line Łososina Dolna  TALENT START Gratulacje dla ucz i naucz 

Kat I

I miejsce ;Drozd Patrycja -flet i II miejsce Rozalia Grzyb  skrzypce -naucz O Maksymchuk i H Waszkiewicz Rosiek

Kat II

I miejsce ex aequo Emilia Smiech /skrzypce / i Emila Atłas -flet naucz H Waszkieiwicz Rosiek i O Maksymchuk akomp R Rosiek

kat III

II miejsce Natalia Gawron -flet i III miejsce Karolina Biedroń fort i Amelia Rusin wiolonczela  H Waszkiewicz Rosiek i P Zielińska

kat IV

I miejsce Franciszek Pyrć -fortepian H Waszkiewicz Rosiek

32/International online Piano Edition 2020 Neapolitan Master Competition  -Zuzanna Obrzud Wyroznienie fort Kl naucz L Rizzo

33/12.04 2021 Wyniki Konkursu PER ASPERA  AD ASTRA   Instrumentalisci;Mikołajów UKRAINA;

Patrycja Drozd -II miejsce + nagroda specjalna ,,Gwiazdeczka Festiwalu,,flet

Oliwia Kulig II miejsce

Duet fletowy -Emilia Atłas i Filip Bokowy  II miejsce w/w uczniowie  sa z kl fletu kl Oksany Maksymchuk

Zespół instrumentów Dętych II miejsce big Band zespoł prowadzi Eugeniusz Maksymczuk

34/XXVI POWIATOWY KONKURS MLODYCH MUZYKÓW Instrumentalistów pod patronatem STAROSTY NOWOSADECKIEGO Marka Kwiatkowskiego 23 04 2021 on line

Jury w składzie ppłk dr hab Stanisław Strączek Przewodniczący Jury

mgr Sławomir Biel

mgr Renata Gierczyk

mgr Piotr Krzywdziński

mgr Jarosław Kuśnierz

po wysłuchaniu uczestnikow przyznało

I MIEJSCA  ucz SPSM Tymbark

1.Piotr Danel fort

2.Miłosz Koszut gitara

3.Julia Kuchta fort

4.Amelia Rusin wiolonczela

5Emilia Śmiech -skrzypce

6 Anna Trzupek -skrzypce

II MIEJSCA

1 Rozalia Grzyb -skrzypce

2.Joanna Trzopek wiolonczela

III MIEJSCA

1.Patrycja Drozd -flet

2.Barbara Krzyżak flet

3.Szymon Niezabitowski fort

4.Franciszek Pyrć fort

5.Zuzanna Sopata-fort

WTRÓZNIENIE

1.Emilia Atłas -flet

2.Joanna Liszka skrzypce

3.Zuzanna Obrzud fort

4.Ewelina Slzyk flet

Gratulujemy uczniom ich rodzicom ,nauczycielom i akompaniatorom p.H Waszkiewicz Rosiek.O Maksymchuk,E Machnik,L Rizzo, M Tokarenko,M Guzuk,D Dwornikowi,R Boruckiej i,P zielińskiej i P R Rosiek

35/Odessa Music Olymp  II Międzynarodowy konkurs instr dętych i perkusji 18 04 2021 on line

 Barbara Krzyżak z kl Fletu p E Machnik otrzymała III nagrodę 

36/II Miedzynarodowy Konkurs Instrumentow detych i perkusji LWOW Ukraina 

Kat I Nadia Opioła Wyróznienie-ucz E Machnik kl fletu

37 /Włocławski Konkurs skrzypcowy rekomendowany przez CEA i MKIDZN

wyróżnienie kat I Rozalia Grzyb  kat II  Emilia Śmiech kl skrzypiec H Waszkiewicz Rosiek akomp R Rosiek

38/Konkurs Miedzynarodowy ,, 365 dni tworczej podrozy do mistrzostwa,, Rosja Majkopol 1-15 maj Patrycja Drozd II miejsce.Oliwia Kulig I miejsce .duet fletowy Emilia Atłas i Filip Bokowy 1 miejsce ucz kl fletu O Maksymchuk

39/LWÓW  Miedzynarodowy Konkurs  Fanfares 2021 – Patrycja Drozd II miejsce a Emilia Atłas  I miejsce ucz O Maksymchuk

40/Miedzynarodowy  Festiwal -Konkurs on line Wokalno -innstrumentalny STAR START  Dniepr Ukraina NATALIA  Gawron Grand PRIX ,Patrycja Drozd I miejsce i duet Atlas Bokowy 1 miejsce wszyscy są uczniami p O Maksymchuk

42/ Koncerty on line z okazji Swiąt Majowych na stronach szkoły jak też na Portalu Tymbark in.

43/ Szkoła nasza  stworzyła wraz z ucz i naucz Bajke Muzyczna którą jest na stronach szkoły jak też na Portalu Tymbark,in gdzie moga ja ogłądać wszyscy od juniora do seniora ,Występują nauczyciele,soliści ,zespoły ,i opowiadaja o swoich instrumentach praktycznie i teoretycznie

44/4 maja 2021 Miedzynarodowy Konkurs ,,Fanfares of Lviv 2021 Ewelina ślazyk IImiejsce ucz E Machnik flet

45 /Miedzynarodowy Konkurs Muzyczny Moskwa Rosja  Amelia Rusin  wiolonczela Wyroznienie

46/III Miedzynarodowy Konkkurs Soilstow i Zespołów Kameralnych szk Muz I i II st Tymbark 2021

Solo; Leon Żmuda klarnet III nagroda

Laura Orzeł  wyroznienie skrzypce,

Piotr Danel III nagroda fortepian

Rozalia Grzyb skrzypce wyroznienie; Barbara Krzyżak  flet wyroznienie,;Joanna Liszka Wyroznienie; Ilona Hojda II nagroda wiolonczela;,Zuzanna Staśko skrzypce II nagroda,;Emilia Atłas flet wyroznienie; ,Rafał Gaura trabka wyroznienie; ,Amelia Rusin II nagroda wiolonczela; ,Emilia Śmiech III nagroda skrzypce,;Julia Kuchta fortepian Wyroznienie,;;Julia Guzik wiolonczela Wyroznienie;;,Aleksandra Pach sax, wyroznienie,;; Anna Sewilo klarnet wyroznienie;;,Ewelina Slazyk flet wyroznienie;;;Julia Kuchta i Karolina Biedroń Duet fort III nagroda;;,Kwartet Fort -Z Staśko,E Śmiech,A Rusin,K Biedron I nagroda;;,Septet -A Trzupek,G Lupa,A Górka,W  Gębik ,W Keska i I Hojda -III nagroda’;; Tymbark Piano Trio-P Danel,Z Żmuda i K Juszczak;;,Trio sax -Al Pach, Xebu ,Florek k Laureat Nagrody Specjalnej Fr Pyrć fort ;BAHAZ Kwintet; Sewilo A,B Dziadoń,H,Pazdan,A Sobczak i Z Turkiewicz.

ROBERT ROSIEK  Nagroda dla najlepszego akompaniatora Konkursu

Gratulujemy ucz ,rodz i naucz

47/II Ogolnopolski Konkurs skrzypiec i altowki Antoniego Cofalika w Czasławiu ; Gr I Wyróznienie Trybus Milena z kl skrzypiec i z gr IV Zuzanna Stasko skrzypce dziekuje naucz P A Gęgotek i8 P J Bandur akomp R Rosiek

48/Miedzynarodowy Konkurs Internetowy ,,Fanfares OfLVIV 2021 I miejsce Emilia Atłas;Duet fletowy ,,EMFI-fluts,,E Atłas i Filip Bokowy II miejsce

49/I Miedzynarodowy Festiwal-Konkurs  ,,Drzewo,, Krasnodar Rosja  Natalia Gawron I miejsce

50/II International Music Art Contest Debiut -fest 2021  Hiszpania Barcelona  Emilia Atłas Wyroznienie

51/ CZERWIEC  XXX LECIE DZIAŁALNOSCI SZKOŁY MUZYCZNEJ W TYMBARKU ;1 Msza sw  w Kosciele parafialnym w Tymbarku , Koncert w plenerze;  zaszczycili nas ; Prezes Koła nr 99 I Wilczek Sowa,Przew Rady Rodz J Pyrć,Wizytator CEA przedst MKIDZN  W Dziedzinski; Radni Gminy Tymbat ,Radny Powiatowy ,Klub Harnas Przedstawiciel STO Warszawa  wszyscy zlozyli nam zyczenia ,publicznosc ,rodzice i pogoda DOPISAŁA Dziekujemy za pomoc wszystkim ktorzy sie właczyli w nasz JUBILEUSZ