ROK 2020/2021

1 09 2020 Zebrania z rodzicami poszczegolnych klas instrumentalnych;zapoznanie rodziców z wymaganiami i regulaminem szkoły podczas pandemii,z WSO, Ubezpieczeniem uczniów, podanie rozkładu zajeć zbiorowych ,inf że naucz przemiotu skonsultują się z uczniami w celu ustawienia zajęc indywidualnych,warunki wypożyczenia instrumentów,;

2/ Uczennica Natalia Gawron  kl fletu otrzymała Grand Prix na Międzynarodowym Konkursie on line w Majkopolu Rosja .Nauczycielka Oksana Maksymchuk otrzymała od organizatora Konkursu List Gratulacyjny za szczególne przygotowanie uczennicy.

3/ Leonardo Rizzo /naucz fort SPSMI st w Tymbarku/ otrzymał nagrodę za Kompozycje Uniwersytetu w USA

4/ Miedzynarodowy Konkurs ,,Dete i Perkusyjne,, Dniepr Ukraina  II miejsce uczennica NATALIA GAWRON P O Maksymchuk akomp R Rosiek

5/Konkurs ,,Dobrej Energii Cudolandia,,Ogolnopolski  organizator Ogolnopolskie Stowarzyszenie Placowek Opiekunczo-Wychowawczych GRAND PRIX dla Jadwigi Sułkowskiej I Md

6/14 X 2020 Aula SPSM i st w Tymbarku Koncert z okazji DKEN  i PASOWANIE UCZNIÓW kl I Samorząd Szkolny złozyl wszystkim zyczenia,i pomagał w uroczystosci ,,Pasowania,,, ;w Koncercie wzieli udział; Duet fletowyE.Atłas  -F Bokowy i ;E Śmiech skrzypce ,A Rusin-wiolonczela i Trio fortepianowe,,Liliput,,w skladzie K Juszczak,P Danel i Z Żmuda W koncercie uczestniczyli ;Prezes Koła nr 99 p I Wilczek Sowa i Przewodniczacty R Rodz J Pyrć;jak też rodzice uczniow kl IPo koncercie Rada rodz zaprosiła nauczycieli i pracownikow szkoły na kawe i ciastko ,na tej uroczystosci P Dyr złozyła zyczenia nauczycielom

7/16-29 X 2020 III Małopolski Festiwal Fletowy;organizatorami były Szk Muz Domosławice,Bobowa i Gorlice; na ktorym Emilia Atłas w swojej kat otrzymała II nagrode ;i Natalia Gawron w swojej kategorii otrzymała rówież II nagrodę ;w nagraniu oprocz uczennic wziął udział akomp Robert Rosiek a uczniów przygotowała Oksana Maksymchuk