Bajka cz. VI – Wiolonczela i Kontrabas
Gra Zuzanna Żmuda, nauczyciel prowadzący uczniów klasy wiolonczeli – Paulina Zielińska Gra trio wiolonczelowe w składzie Ilona Hojda, Joanna Trzupek i Amelia Rusin Gra Amelia Rusin Gra duet kontrabasowy w składzie Franciszek Pyrć i Mateusz Mazgaj, nauczyciel prowadzący – Piotr Południak
Bajka cz. IV – SKRZYPCE
Nauczycielka naszej Szkoły Pani Julia Kołpanowicz-Mazurek opowiada o skrzypcach, następnie swoje utwory solo prezentują uczennice Emilia Śmiech, Rozalia Grzyb, Joanna Liszka i Zuzanna Staśko. Na koniec utwór „Kurki trzy” zagrali uczniowie klas skrzypiec Pani Haliny Waszkiewicz-Rosiek, Pani Julii Kołpanowicz-Mazurek, Pani Renaty Boruckiej i Pana Jakuba Bańdura.
