Wycieczka do Tauron Areny w Krakowie

16 listopada 2019 r. odbyła się wycieczka  do Tauron Areny w Krakowie na spektakl na lodzie Disneya pt. „On Ice Moc jest w Tobie” – Dzieci mogły wejście w świat pełen przygód i opowieści z całego królestwa Disneya. Dołączyli do nieustraszonych podróżników Vaiany i wielkiego półboga Mauiego w pełnej akcji wyprawie, której celem było przywrócenie skradzionego serca Te Fiti. Podróż u boku sióstr Anny i Elsy, wesołego bałwana Olafa, człowieka z gór Kristoffa i jego lojalnego renifera Svena z „Krainy lodu” była wyprawą przez przepiękne krajobrazy w porywającej historii o odwadze, magii i prawdziwej miłości. Zanurzyli się w świecie „na morza dnie” w rytm porywającej muzyki wraz z Sebastianem – kompanem Ariel z „Małej Syrenki”. Dali się zaplątać w chór hałaśliwych bywalców Dziarskiego Kaczątka, gdy odwiedziła ich porywcza Roszpunka i jej czarujący kompan Flynn Rajtar. Dali się też porwać „Pięknej i Bestii”. Zobaczyli jak zaczarowane przedmioty z zamku Bestii tworzą na tafli spektakularne widowisko dla Belli.