ROK 2019/2020

 

1/ Uczniowie szkoły klasy skrzypiec i wiolonczeli wzięli udział w Warsztatach Międzynarodowych  od 24-07 2019 do 2 08 2019 w Niedżwiedziu.Udział wzięli ;Z Zmuda,W Kęska ,K Rokosz ,J Guzik,A Rusin -wiolonczela ;E Smiech,J Janczyk,W Ampulska A Trzupek,D Kuchta M Trybus ,Mg Węgrzyn ,Z Staśko-skrzypce

2/2 Września godz 17/30 Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020 rozpoczęlismy Triem trąbkowym  w składzie; Gabriela Florek ,Paweł Wożniak i naucz Arkadiusz Lipień -wykonali oni Fanfara- E Meyer i Water Lou J Cook,a po czym uczniowie spotkali się ze swoimi naucz w celu ustalenia zajęć z instr głównego i zapoznali sie Planem nauczania szkoły i programami nauczania instrumentu u  poszczególnych nauczycieli 

3/28.09 2019 wyjazd uczniów do EUROPEJSKIEGO CENTRUM MUZYKI  K Pendereckiego do LUSŁAWIC na Koncert chóru PUELLAE ORANTES pod batyta ks Władysława Pachoty wnaKoncert pojechało 50 uczniów wraz z nauczycielami .Wspaniałe wrażenia i usłyszelismy najwyższy poziom wykonywanej muzyki/chorały,oratoria,muzykę ludową polska jak tez obejrzeliśmy ich wystę py w Tajwanie .Niezapomniane to bedą dla nas wrażenia

4/9 X 2019 Uroczysty Koncert z okazji DEN -przygotowany został przez Samorząd szkolny/J Nowosielska,K Rząsa i M Trybus/ i Naucz P K Szwarnog i p P Nuzia..Wszyscy zebrani w Aulii Szkoły usłyszeli od uczniów Historie o Państwoej Władzy Oświatowej i jej historię powstania.Uczniowie składali Zyczenia nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi.Była też częsc artystyczna w której wzieli ucdział ;Orkiestra Dziecięca -Muzyka z filmu Mary Popins;Orkiestra Mlodziezowa-wykonała HaydnRock,s;Duet fort -K Biedroń i A Kaptur Walc -,,Kwiat Ameryki,, H Herz;Trio fort ,,Półminutowy Walc,,D R Bellwod/Z Żmuda ,P Danel i K.Juszczak/;Marina DuoFlutes/Natalia Gawron i Maria Smorońska ,,Danny Boy,,;Chór młodzieżowy ,,Z pieśnią,,M Kotarbińskiego M.;kl II dz -taniec z szarfami;n Gawron -taniec węgierski,,W Popp akomp R Rosiek;Kwartet klarnetowy/A Sewiło,B Dziadon,A Sobczak,J Gaura/D Szostakowicz Walc nr 2;Oktet -/A Trzupek,E Puchała,A Górka,G Lupa,W Gebik,W Kęśka ,I Hojda,J Rusek/ Jesień A Vivaldi i Chór dzieciecy wykonał piosenkę 14 pażdziernika.Podczas Koncertu Wójt Gminy Tymbark dr P Ptaszek wręczył p K Jurowicz Medal Komisji Edukacji Narodowej ,,-najwyższe odznaczenie dla pedagogów List Gratulacyjny P K Jurowicz wręczyła Przewodnicząca Rady Gminy Tymbark p Stanisława Urbańska ,Dyr szkoły wręczyła listy Gratulacyjne , Dyplomy i Nagrody Dyrektora szkoły z okazji DEN.P Prezes Koła nr 99 I Wilczek Sowa wręczyła dyr szkoły Podziękowanie za dotychczasową pracę na rzecz szkoły i uczniów .Sala była wypełniona po brzegi.

.Po Koncercie Rada Rodziców zaprosiła nauczycieli i innych pracowników szkoły na poczęstunek.

Dziękujemy uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie

5/17X 2019 Kraków ,,Regionalne warsztaty fletowe,,prowadzone przez prof Barbarę Świątek -Żelazny  dla uczniów i nauczycieli .Z naszej Szkoły 2 uczennice były na aktywnych warsztatach  Maria Smorońska i Karolina Trzópek oraz 2 nauczycielki P Oksana Maksymchuk i P Emilia Machnik

6/ Dnia 17 i 18 X Aula SPSM I st w Tymbarku ,,Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe ,,dla uczniów i nauczycieli prowadzone przez Argentyńskiego prof Pablo Hernan Cardozo który wykłada w konserwatorium ,,Alberto Ginastera ,,iMoron

o godz 16  w tym dniu również zaplanowany jest Koncert Gitarowy którego Repertuarze  usłyszeliśmy; Luna Tucumana,Luna de Arraba ,La Trampera, Zamba del viento,Adios Nonino ,Trinfual,Libertango ,Golondrinas Te vas Milonga El Mishi,Sur -tj tanga i walce Argentyny Uczniowie szoły otrzymali Certyfikaty z warsztatów,jak również nauczyciele uczestniczący w nich.

7/V Ogolnopolskie Jesienne Spotkania Kameralne szk muz I i II st ,,Żywiec,, Kwartet ,,3+1 ,,w składzie Anna Trzupek, Gabriela Lupa, Ilona Hojda i Jan Rusek otrzymali I miejsce i tytuł ZŁOTY DYPLOM-zespół przyg H Waszkiewicz Rosiek dyplom podpisali; prof dr hab Roman Widaszek,prof dr hab  Stanisław Firlej  dr Wojciech Kubica,dr MagdalenaJakubska-Szymiec  Gratulacje uczniom i wielkie podziękowania za pomoc RODZICOM uczniów

8/godz 11;11 Spiewanie Hymnu polskiego

9/9.XI 2019 Koncert z okazji 101 Rocznicy NIEPODLEGŁOSCI -Aula SPSM I st w Tymbarku g 14/30-Sygnał Wojska Polskiego wykonał 4 trąbkowy /G Florek,K,Florek,K Piaskowy i B Mysza Koncert poprowadzili ; Piotr Pasek, Arkadiusz Lipień;Dzien ten był również SLUBOWANIEM KLAS Idz i I md na ucznia SPSM I st w Tymbarku; Pasowanie dla uczniów odbyło się na Koncercie -uczniowie wypowiedzieli Tekst ślubowania,otrzymali pamiątkowe prezenty -które przygotował ZG STO w Warszawie , pasowanie na ucznia dokonała P dyr H Waszkiewicz-Rosiek/smyczkiem od kontrabasu/.poczym wszyscy odśpiewali Hymn Polski/4 zwrotki/po czym chóry ,zespołyinstrumentalne,grupa rutmiczna kl III/6 i soliści zaprezentowali swój program ,Koncert zakończyła Rota -wykonana na trąbce przez ucz kl I md  a po niej zaśpiewali wszyscy obecni na sali P Wójt Gminy Tymbark,wraz z Radnymi Gminy ,uczniowie ,rodzice, absolwenci którzy wraz ze swoimi rodzicami, również zaszczycili swoją obecnością. W koncert zaangażowali się naucz i pracownicy szkoły; R Rosiek M Płachta, J Miszke, O. Maksymchuk,P Nuzia ,K Jurowicz,H Waszkiewicz Rosiek, J Rosiek,P Janczy K Szwarnóg, KPiętoń P Zielińska ,K Sowa,D Dwornik ,S Czech, H Rolka i J Sułkowska. dziękujemy wszystkim słuchaczom i liczymy na obecnosc na Koncercie Noworocznym.

9/16 XI 2019 Kraków Tauron Arena godz 14;00  wyjazd 50 uczniów + 5 opiekunów /2 naucz M Płachta i A Lipień/ na DISNEY ON ICE ,,Moc jest w Tobie,,-opowieśc o niezależności i sile,w którą nigdy nie należy wątpić.O tym,by się nie baćmarzyći tylko realizować swoje pragnienia.Przepiękny spektakl na lodzie ,wszyscy byli zadowoleni po Rewii wrócili pod Szkołe gdzie na wszystkie dzieci czekali rodzice.dziękujemy RRodziców za pomoc w organizacji wyjazdu na to piękne widowisko.

10/2 XII -13 XII 2019 audycje klasowe ;perkusja,fortepiany,skrzypce ,wiolonczele.kontrabasy,flety,klarnety ,saksofony,gitary,trąbki;Jest to rodzaj wywiadówki na kazdej audycji są rodzice ,nauczyciele prowadzący i akompaniatorzy .Rodzice też informują się w aktywnosci i postępach dziecka; sprawdzają i pytają naucz kształcenia słuchu ,rytmiki chóru,zespołoów i orkiestr .

11/3 XII 2019 Aula Szkoły Koncert Mikołajkowy na ktorym wystąpili ; A Trzupek skrzypce. Mg Węgrzyn skrzypce,A Rusin wiolonczela,duet fort J Rusek i W Toporkiewicz,duet fort K Biedroń i J Kuchta,duet fletowy N Gawron i M Smorońska; taniec W Toporkiewicz i B,Krzyściak;Oktet smyczkowy Moderato-A Trzupek,E Puchała,G Lupa,A Górka W Kęska, I Hojda,W Gębik i J Rusek;H ,Pazdan, Solo również N Gawroń i M Smorońska ;F Bokowy; Trio gitarowe;M Sporek,S Guzik i W Malarz Koncert prowadzili J Bańdur i M Tokarenko pomagał na scenie A Lipień akomp R Rosiek ,M Tokarenko Po koncercie wszyscy otrzymali cukierki mikolajowe.

12/9 XII 2019 Sokołów Małopolski -XX Jubileuszowy Konkurs KULTURY MUZYCZNEJ/Edukacja Kultura,Muzyka Na Konkurs pojechały Zespoły i soliści

1/Oktet Moderato przyg H Waszkiewicz-Rosiek I nagroda/A Trzupek J Rusek E Puchała,A Górka, G Lupa W Gębik W Kęska I Hojda

2/ Trio gitarowe przyg D Dwornik -II nagroda/S Guzik ,M Sporek i W Malarz/

3/ A Trzupek skrzypce przyg H Waszkiewicz Rosiek II nagroda

4 /Duet Fort -W Toporkiewicz-Jan Rusek III nagroda przyg M Tokarenko

5/M Smorońska -flet  III nagroda przyg O Maksymchuk

6/ A Sewiło klarnet przyg J Rosiek III nagroda

7/ Hanna Pazdan klarnet przyg J Rosiek -III nagroda

8/ A Rusin wiolonczela I wyróznienie przyg P Zielińska

9/N.Gawron flet I wyróznienie  przyg O Maksymchuk

10/Duet fort J Kuchta + K Biedroń I wyróznienie przyg H Waszkiewicz Rosiek

11/ F. Bokowy  flet II wyróżnienie przyg O Maksymchuk

12/ Mg Węgrzyn skrzypce II wyróznienie przyg J Bańdur

13/ Duet Fletowy N Gawron + M Smorońska wyróznienie przyg O MAKsymcuk

Wszystkim solistom akomp P Robert Rosiek i wszystkim się należą GRATULACJE .Dziękujemy R Rodz za pomoc w przewiezieniu uczniów na Konkurs

13/WIECZOR WIGILIJNY 18 XII AULA SZKOŁY na której zgromadzili się uczniowie ,nauczyciele rodzice .P dyr przypominała  o Swiątecznym stole wigilijnym ,o obrzdach w krajach Europy,Azji,Ameryki Pł i Płd,Oceanii ,pózniej złożyła ZYCZENIA świąteczne i noworoczne wszystkim uczestniczącym w tym spotkaniu łamiąc się opłatkiem .Przygotowano też krótki Koncert-wystąpili Chór dziecięcy przyg przez P K Szwarnóg, Zespół instrumentów dętych przyg przez J Roska,na dzwonach zagrał Wiktor Kowalczyk ucz kl perkusji P W Wyszyńskiego i Orkiestra dziecięca przyg przez H Waszkiewicz Rosiek Wszyscy występujący wykonali Kolędy .Rada Rodziców przygotowała uroczysty poczęstunek złożony z barszczu ,krokietów i pierogów z kapusta Rodzice właczyli się przynosząc ciastka, ciasta,napoje,słodycze i owoce Było wspaniale Wszyscy wszystkim składali życzena .

14/XIV Makroregionalny Festiwal Instrumentów dętych blaszanych  19 XII Kolbuszowa.NaKonkurs pojechali Mysza   Brajan uczeń  P Piotra Pasek III nagrod i Kamil Szewczyk uczeń P A Lipienia który otrzymał Wyróznienie I st wszystkim uczniom akompaniowała P Maria Guzik .Gratulujemy uczniom ,nauczycielom i rodzicom .

15/V  Ogólnopolski Konkurs Kolędniczy 20 XII Swiatniki Górne ; w Konkursie udział wzięli ,TRIO LILIPUT /K Juszczak-szkrzypce, Z Żmuda -wiolonczela i P Danel -fortepian WYRÓZNIENIE; Kwartet Fortepianowy-Z Staśko,E Śmiech-skrzypce ,A Rusin -wiolonczelai K Biedroń-fortepian II NAGRODA  a także Sekstet ,,Moderato-A Trzupek,E Puchała, A Górka ,W Gębik-skrzypce,W Kęska i I Hojda wiolonczele WYRÓZNIENIE.

GRATULIJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM ICH NAUCZYCIELOM I RODZICOM TAK WSPANIAŁEGO ZAKOŃCZENIA ROKU 2019  Dziękujemy za pomoc Radzie Rodziców w organizacji konkursów .

WESOŁYCH ŚWIAT I SPOTKANIA W 2020 roku ,który również bedzie z pewnościa atrakcyjny w konkursach,festiwalach,koncertach,wyjazdach  jak też z pewnościa pojedziemy do filharmonii,teatrów  a także na balet .DOSIEGO ROKU

16/18 stycznia 2020 KONCERT NOWOROCZNY Aula szkoły godz 14/30 Spiewsmy koledy ,graliśmy tanga ,polki, walce wystąpiły duety, tria,kwartety ,big-band,sept,chory i orkiestra i grupa taneczna do tego aby wszystkie dzieci imzież mogła zgodnie z naszym mottem szkoły KAZDY UCZEŃ na ESTRADZIE przyczyniło sie wielu nauczycieli.Koncert powadziła dyr szk H Waszkiewicz Rosiek i J Kołpanowicz-Mazurek,Na Koncercie była też zbiórka na African Music School której jesteśmy patronem w Afryce Srodkowej .Uczniom wyróżniającym się Zarząd Głowny STO WArszawa przyznał stypendia na rok szk 2019/20.im G Wieczorka ,,STO-wskie Talenty,,

Karolina Biedroń  Rafal Gaura   Ilona Hojda     Franciszek Pyrć       Maria Smorońska     Emilia Śmiech

Karol Bielski       Natalia Gawron   Brajan Mysza     Amelia Rusin     Zuzanna Staśko   Anna Trzupek

Po koncercie odbyła się Zabawa noworoczna -Bal przebierańców ,w którj uczestniczyłi uczniowie,przy pomocy 5 animatorów ,była też fotobudka Dziękujemy Radzie Rodziców i wszystkim rodzicom którzy właczyli się aby dzieciom nie zabrakło owoców ,słodyczy ,kanapek, wody i soków,

DZIEKUJEMY BARDZO .

17/ 19 01 2020 Koncert Kolędowo Noworoczny Mała Wieś Gmina Wieliczka .

Na zaproszenie Gminy ,sołectwa  o godz 15 w Domu Kultury Mała Wieś odbył się koncert dla mieszkańców wsi,gminy  połączony z Dniem Dziadka i Babci .Grały zespoły, soliści,orkiestra i grupa taneczna spiewliśmy kolędy  i poolskie melodie ludowe,w Koncercie  pomagali nauczyciele ;Jakub Bańdur,Jan Rosiek,D Dwornik.R.Rosiek.M Guzik i dyr szkoły ;Uczniom i nauczycielom przygotowano poczęstunek ,jak też uczniowie otrzymali przenty od organizatora .Były tez Bisy,, i publicznośc uczniom śpiewała 100 lat

II semestr

18/16-22 02 2020 LUSŁAWICE .dwójka naszych uczniów została zaproszona na Kurs Instrumentów do Lusławic trąbka Brajan Mysza do prof J Waszczeniuka i Emilia Smiech skrzypce do prof P Tarcholika ,Amelia Rusin wioloncZela do Buska Zdoju do Prof Sthral.a

19/IV Ogolnopolski  Konkurs ,,Młodzi Artysci na Zamku Suskim,,

21-23 luty 2020 szkoła wystawiła I Hojda i M Kurek z kl wiolonczeli p P Zielińskiej ,K Juszczak z kl skrzypiec p R Boruckiej i Rozalia Grzyb z kl skrzypiec H Waszkiewicz -Rosiek która otrzymała WYRÓŻENIENIE

20/V Konkurs Zespołów Fortepianowych „Na cztery ręce” Miechów Szkoła wystawiła 2 duety 1/K Biedroń i A Kaptur z kl J Miszke i 2 /W Toporkiewicz i J Rusek  którzy otrzymali II NAGRODE

21/KONKURS ,,TALENTS  START 2020 ,Centrum Kultury Łososina Dolna Konkurs Wokalno-Instrumentalny ;20 luty 2020

Komisja zakwalifikowała -przyznajac nagrody i  wyróżnieia;;

do lat 9

Piotr Danel fortepian  Nnagroda III kl R Rosiek

Hanna Padan klarnet Nagroda III kl J Rośka

Wyróżnienie ;Joanna Juszczak -flet kl O Maksymchuk

kat 10-14lat

Natalia Gawron I miejsce  fletkl O Maksymchuk

Maria Smorońska III miejsce flet kl O Maksymchuk

kat 15-19

Franciszek Pyrć  II nagroda  kl R Rosiek

Zespoły

Kwartet ,,Liliput,, I miejsce kl H Waszkiewicz Rosiek

,,Sworzato ,,II miejsce kl H Waszkiewicz-Rosiek

III miejsceDuo Flutes Maria i Natalia kl O Maksymchuk

22/7 marca 2020 Wyjazd Uczniów wraz z opiekunami na BALET ,,Jezioro Łabedzie,, P Czajkowskiego w Centru Kongresowym Krakow -dziękujemy R Rodz za pomoc naszego wyjazdu

20/  INFORMACJA która zaskoczyła wszystkich  KORONOWIRUS 12 marca  ,stanęło wszystko ,zaczęliśmy się kontaktować początkowo /praca opiekuńczo wychowawcza w dniu 12 i 13 03 2020 ,rozmowy z rodzicami ,poszukiwanie nośników na których moglibyśmy się skontaktować ze sobą ,abyśmy mogli rozmawiać ,przesyłać informację,materiały ,nuty,pograć ,poklaskać rytmy, poznać bliżej literaturę muzyczną i tak zaczęła sie nasza praca on line i zdalna .Nigdy tak nie pracowaliśmy ale wszyscy się bardzo zmobilizowali zarówno uczniowie,rodzice i nauczyciele.wszyscy zawierzyliśmy sobie i udaje się nam pracowac ,szlifujemynasze materiały nutowe,poprawiamy aparat gry ,uczymy się co to agogika,dynamika ,artykulacja na różnych przykładach zarówno sami grając i z pomoca nauczyciela realizujemy jego podpowiedzi jak też słuchamy róznych przykładow w literaturze gdzie są zawarte potrzebne nam informacje PRACUJEMY on line i zdalnie.

…TEN anioł,co odwaił głaz ,Z grobu Chrystusa w skale

Nie wrócił w niebo,lecz wpośród nas      Został na ziemi-na stałe!

I blaskiem ,co mu bije z piór   Nad mrokiem czasów świeci

Wpatrzony w brzask ,nim błyśnie z chmur

Dzień zmartwychwstania trzeci!!!

M Konopnicka

23/ Praca zdalna -przygotowanie uczniów do tej pracy ,rozmowy z rodzicami,aplikacje  do pracy zdalnej .12-25 03 2020

24/cd Praca zdalna oceniana

Większosc nauczyciel  pracuje na Messenger,niektórzy na Skype,Zoom,wysyłają maile z zadaniami,otrzymują zwrotna inf a maila praca układa się b dobrze .22 04 Uczniowie P Danel.J Rusek i J Kuchta wzięli udział w I Międzynarodowym Konkursie dla fortepianów ,,Quarantine 2020 LWÓW<<,,Wzięly tez udzial Flety w Konkursie MI Miedzynarodowy Konkurs on line organizowany w Polsce przez Firmę Smietana,,Wyniki będąw maju

Uczniowie SPSM I st w Tymbarku z kl trąbki  złożyli utwor na 4 trabki /ucz A Lipienia z akomp/ P R Rosiek i dedykowali go Wszstkim służbom walczącym z koronawirusem ,do tego dołączyli nasi absolwani wokalista M Adamczyk i B Atłas gitarzystka,,

Uczniowie wraz z nauczycielami zrobili krótkie nagrania  instrumentalne i dzięki uprzejmości portalu Tymbark.in zrobiliśmy ,,BAJKE o INSTRUMENTACH<< gdzie codziennie pokazujemy inny instrument ,wraz z opisem,wierszykiem -dedykując ją wszystkim dzieciom które pozostają w domu aby mogły zobaczy instr,posłuchać jego brzmienia a także zobaczyć swoich kolegów i kolezanki chodzace do szk muz czym zajmują się w czasie tej trudnej sytuacji jaka nas zaskoczyła ,Bajka jest również promocja szkoły.

25/23 04 2020 Warsztaty dla uczniów i nauczycieli  kl fletu prowadzone on line przez PaniąIgrass-Sawicką

26/29 04 2020 uczniowie kl wiolonczeli wzięli udział w Kursie online zorganizowanym przez Europejskie Centrum Kultury w Lusławicach -warsztaty-kurs prowadził P Zdunik wiolonczela w ramach Wiosennej Akademii Muzyki

27/30 04 2020 uczniowie kl skrzypiec i nauczyciele wzięli udział w Kursie in line w rachach Wiosennej Akademii Muzyki skrzypce  -prowadzenia Janusz Wawrowski

28/SWIĘIA MAJOWE  2 maja Zespól trąbek kl A Lipienia przygotował na 3 trąbki Pieś Maryjną,,Po górach ,dolinach,, ,którą zamiescilismy na Tymbatk .in grają P Opioła ,

3 Maja E Smiech wykonała -Kiedy ranne wsją zorze i też zamieścilismy flm wraz z tekstem na Tymbark.ina Amelia Rusin nagrała wraz z naucz R Rosiek ,,Barkę,pieśn Jana Pawła Ii i został zamieszczony tekst

29/5.05 2020 I MIĘDZYNARODOWY KONKURS ON LINE LVIV QUARANTINE 2020  Fortepian 

Konkurs został zorganizowany we Lwowie i rozesłany na cały świat .Ucz w różnych kat zaleznie od wieku mieli za zadanie nagrać 1 utwór o okreslonym czasie i przesłac na FACEBOOK Organizatora 10 Jurorów z całego śiata punktowało każdego uczestnika od 6-16 lat..Udział w Konkursie on line wzieli też nasi uczniowie;Wyniki z 8.05 2020

Jan Rusek kat 3 fort lat 12 I NAGRODA pkt 23,28

Julia Kuchta kat 3 lat 11 I Nagroda pkt 23,20

Piotr Danel kat 2 lat 9 III nagroda pkt 20,9

Bilski Jan lat 7 kat I Wyróznienie pkt 18,.57

Julia Nowosielska kat 4 l 14 pkt 18,72

Gratulujemy naucz H Waszkiewicz Rosiek i L Rizzo

30/9.05 2020 I Międzynarodowy Konkurs ,, FANFARES   OF LVIV QUARANTINE 2020,,

W konkursie udział wzięły rowniez flety; Barbara Krzyżak w kaI II MIEJSCE 3 a w kat III -miejsce 3 zdobyła Karolina Trzópek  i EWELINA ŚLAZYK wszystkie z kl fletu p Emilii  Machnik  ;Kat II flet Natalia Gawron  II miejsce i Maria Smorońska rowniez 2 miejsce  z kl fletu P Oksany Maksymchuk.

31/100 Rocznica urodzin Jana Pawła II swietego -naszego rodaka,, Z okazji tej Rocznicy w,, Hołdzie Janowi Pawłowi II Wielkiemu Polakowi ucz SPSM I st z klas skrzypiec i altówki  nagrali ,,Barkę,,ulubioną pieśń OJCA ŚWIETEGO. dziękuje naucz za ich wkład pray p J Bańdur i P R Boruckiej.

Wielkie podziękowania składamy też nauczycielom kl trabki P A Lipień i P Piotrowi Pasek za przygotowanie pieśni Barka,, w klasie trąbki,, Wszystkim uczniom którzy wzięli udział w tym historycznym przędsięwzięciu Gratulujemy i dziękujemy za włozony wkład pracy .

32/Stary SĄCZ XXV Powiatowy Konkurs  Młodych Muzyków Instrumentalistów  on line 27 05 2020 ; uczniowie nazej szkoły równiez wzięli udział;III miejsce Joanna Liszka ;Wyróznienie Kulig Lena i I wyróznienieAmelia Opioła  ucz p R Boruckiej z kl skrzypiec;i Joanna Juszczak 2 miejsce,Natalia Gawron 2 miejsce i wyróznienie Maria Smorońska -wszystkie z kl fletu O.Maksymchik  ;Wszystkim uczniom ,rodzicom i nauczycielom GRATULUJEMY