Złoto w Londynie dla Orkiestry Społecznej Publicznej Szkoły Muzycznej w Tymbarku!

Orkiestra Społecznej Publicznej Szkoły Muzycznej w Tymbarku wyjechała do Londynu, aby tam wziąć udział w Nord London Festival. Orkiestra pod dyrekcją Roberta Rośka wykonała utwory Mozarta, Straussa, utwór “Doremi” oraz przeplatankę polskich melodii. Członkowie jury Festiwalu w swoich ocenach poszczególnych utworów,wykonywanych przez naszą orkiestrę, notowali; excellent, excellent… . W wyniku tej ocenionej jako doskonałej, znakomitej, prezentacji Orkiestra Społecznej Publicznej Szkoły Muzycznej otrzymała ZŁOTY MEDAL.

Gratulacje dla członków orkiestry,  ich  rodziców, nauczycieli poszczególnych instrumentów, prowadzącego i dyrygującego orkiestrą Pana Roberta Rośka oraz dla głównego twórcy tego sukcesu honorowego profesora  oświaty Pani Haliny Waszkiewicz-Rosiek!