III NAGRODA oraz WYRÓŻNIENIE naszych TRĘBACZY na Festiwalu
20 grudnia 2018 odbył się XIII Makroregionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Kolbuszowej k. Rzeszowa. Na festiwal pojechał uczeń pana Arkadiusza Lipienia – Paweł Woźniak, który otrzymał III NAGRODĘ oraz uczeń pana Piotra Paska – Krzysztof Piaskowy, który otrzymał WYRÓŻNIENIE. Akompaniowała Maria Guzik. Gratulujemy uczniom oraz nauczycielom sukcesów !! […]
