Gala Talentów STO

23.04.2018 roku Orkiestra Szkolna oraz Septet „Sforzato” wystąpi na Gali Talentów STO w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie.

Trzymajmy kciuki za ich występy!!

Wiadomość od organizatorów:

Szanowni Państwo,

Już 23 kwietnia br. spotkamy się w gościnnym Studiu Koncertowym im. Witolda Lutosławskiego, by podziwiać młodych artystów podczas Gali Talentów STO. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że wśród występujących znaleźli się uczniowie Państwa szkoły.Postanowiliśmy przygotować specjalne plakaty i grafiki do wykorzystania w social mediach oraz na Państwa stronach internetowych zapowiadających to wydarzenie.

Mamy nadzieję, ze zechcecie Państwo wykorzystać materiały.

Na materiałach znajdziecie Państwo także logotypy mediów, które będą wspierały nasze wydarzenie.

W przypadku umieszczenia grafik w social mediach będziemy wdzięczni za użycie dedykowanych hashtagów: #30latSTO #IntegracjaSTO

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Do zobaczenia w Warszawie 23 kwietnia!

Basia Man
Biuro Prasowe STO