Rok 2007/2008

 1. Ogólnopolski Konkurs Duetów Smyczkowych Kętrzyn- w tym konkursie I nagrodę otrzymały -A Toporkiewicz i Al. Chowaniec, II nagrodę G Michalak i K Pajdzik zaś wyróżnienie M. Rog i A Danel.
 2. Ogólnopolski Konkurs im. T. Szeligowskiego w Poznaniu – szkole reprezentantka Nicole Sikora.
 3. Konkurs Młodych Instrumentalistów Kraków – A. Toporkiewicz II miejsce i G Michalak III miejsce.
 4. Międzynarodowa Edycja Konkurs Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej „Srebrna Szybka” Krąków – lll nagrodę otrzymała Eliza Kordeczka fort i II nagróde G Michalak  zas w kat zespoły Trio Fort Vigoroso – A Danel M Rog l. Chowaniec otrzymało III nagrodę. W konkursie tym udział wzięli również duet M Krzysztofiak i M. Żurek ,Michał Szczygieł, Nicole Sikora i Maria Gacek jak tez kwartet  skrzypcowy Mg Gacek, J Polańska, K. Pajdzik, G. Michalak.
 5. Maria Majeran zakwalifikowała się do II etapu KONKURSU EUROWIZJI -młodych Muzyków 2 etap odbył się w Warszawie zakwalifikowało się 15 uczestników z Polski -Reprezentowała się wspaniale i zebrała b pochlebne opinia od jurorów /można obejrzeć w TVP KULTURA film z tych przesłuchań.
 6. Wiosna Młodych Kameralistów Krąków-Trio Muzyki Dawnej  ;Florek Kinga Beata Atlas i Anna Ogórek -zdobyły III miejsce.
 7. Konkurs Młodego Wiolonczelisty – Bydgoszcz – M Róg.
 8. Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Dębica: Trio fletowe Ag. Jurowicz, D. Szczygieł ,M. Lach- zakwalifikowały się do Ogólnopolskich; Trio Saksofonowe Jakub Janik/Łukasz Krzysztofiak i Izabela Jania a także Kwartet Klarnetowy Michał Jania, Jakub Krzysztofiak, Andrzej Walczk i Dominik Jarosik  ii ten kwartet tez zakwalifikował się do Ogólnopolskich.
 9. Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych istr. Smyczkowych – Tarnów – Trio Vigoroso A. Danel, M. Rog i A Chowaniec i Septet – zakwalifikowały się do Ogólnopolskich w Gdańsku gdzie otrzymały II nagrodę a także Septet „Siedem Wspaniałych” – AI. Katolik , K. Czech Mg. Gacek, J. Polańska ,K. Pajdzik, G. Michalak, M. Majeran zakwalifikowały się do Ogólnopolskich w Gdańsku i otrzymały I nagrodę.
 10. Konkurs inst. Dętych – Nowy Targ- udział wzięli Michał Jania- Klarnet, Iza Jania- sax i Sylwia Sobczak -sax.
 11. Multiinsrtumentalny konkurs Zesp Kameralnych szk I St Bystrzyca Kłodzka – Zespól Salonowy – w składzie Dominika Szczygieł, Konrad Krzysztofiak ,El Makowska i P Dobrzycka – otrzymał wyróżnienie.
 12. Ogólnopolski Konkurs Vivaldi 330 Wieliczka – lll nagrodę otrzymała A Danel i Al. Chowaniec w swoich gr wiekowych.
 13. Ogólnopolski Konkurs Wiosenne Spotkania z muzyka J. Garscia – wyróżnienie otrzymała B Atlas –gitara.
 14. Spotkania z Muzyka -Jasło udział wzięli Michał Szczygieł i Mateusz Żurek.
 15. Ogólnopolski Festiwal Orkiestr – Będzin szkolna orkiestr symfonicznych wzięła udział w tym festiwalui otrzymala II nagrode
 16. Konkurs Instrumentów Dętych Zgierz – wyroznienie otrzymał Kwartet klarnetowy-Michał Jania, Andrzej Walczak, Jakub Krzysztofiak, Dominik Jarosik.
 17. Ogólnopolski Konkurs im. Zarębskiego Warszawa – udział M. Rog wiolonczela.
 18. Konkurs „Janko Muzykant” – Sochaczew – wyróżnienie otrzymała G. Michalak.
 19. Chopin dla najmłodszych Antonin udział wzięła M. Rog fortepian.
 20. Konkurs im E. Altberg – udział wzięły A Chowaniec i El Makowska.
 21. Konkurs Zespołów Rytmicznych Kraków – wyróżnienie dla zespołu Rytm z Tymbarku.
 22. Konkurs Kształcenia słuchu Krąków – Maria Majeran pozycja 7.
 23. Talenty Europy Dolny Kubin Słowacja – Kinga Pajdzik i Gabriela Michalak (duet szkrzypcowy) IV nagroda.
 24. Ogólnopolski Festiwal zespołów kameralnych „Od Mocarta do Mozarta” Warszawa udział 2 zespołów „Róg Obfitości – A Danel, A. Chowabniec i M Rog – wyróżnienie, natomiast „Sześć Wspaniałych” – Al. Katolik K. Czech, K. Pajdzik, G. Michalak, J. Polańska, M. Majeran wygrały Festiwal i po raz 2 nasza szkoła otrzymała GRAND PRIX jak tez nagrodę za najlepsze teksty, muzyka klasyczna i profesjonalizm a także otrzymały występ w Studio SI Polskiego Radia w Warszawie.
 25. Wielokrotnie szkoła nasza brała udział w Olimpiadach ogólnopolskich jęz. angielskiego którego dzieci uczą się w szkole (tylko dla chętnych) zajmowaliśmy 2,5 ,4 ,11,15 ,a w tym roku 7 pozycja A. Chowaniec a 8 G. Michalak w grupie 1917 uczestników. Nigdy nie przekroczyliśmy poz 30 a w tych Olimpiadach bierze udział zawsze od 1300-2700 uczestników.
 26. W bieżącym r szkoła szkoła dala jeszcze 15 koncertów edukacyjnych które odbyły się na terenie powiatu limanowskiego, woj. Małopolskiego a także w pobliskich szkołach podstawowych ,gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych.