Rok 2007/2008
Ogólnopolski Konkurs Duetów Smyczkowych Kętrzyn- w tym konkursie I nagrodę otrzymały -A Toporkiewicz i Al. Chowaniec, II nagrodę G Michalak i K Pajdzik zaś wyróżnienie M. Rog i A Danel. Ogólnopolski Konkurs im. T. Szeligowskiego w Poznaniu – szkole reprezentantka Nicole Sikora. Konkurs Młodych Instrumentalistów Kraków – A. Toporkiewicz II miejsce i G Michalak III miejsce. […]
