Rok 2006/2007

1. wrzesień –udział Kwintetu fort –Ag Janczy M Majeran Mg Gacek M Pajdzik i Al. Katolik wzięły udział w Festiwalu ,, Kompozytorzy represjonowani przez system,, Schwerin Niemcy.
  2. Konkurs Mozartowski Ełk –pod Patronatem Ambasady Austrii –kwartet skrzyp –G Michalak, j Polanska ,K Pajdzik i W Ciezadlik –otrzymał I miejsce, Marcin Makowski III miejsce i Patrycja Dobrzycka III miejsce.
  3. Konkurs Instr i Multiinstr Krakow-Al. Chowaniec.A ,Toporkiewicz i Maria Pajdzik –wyróżnienie otrzymała M Pajdzik..
  4. Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy A Janigro Porec Chorwacja-Patrycja Dobrzycka otrzymala2 miejsce a M Rog wyróżnienie
  5. Konkurs Fortepianowy i Konferencja Międzynarodowa EPTY Zagrzeb-Osijek nasza szk reprez Al. Katolik i A Chowaniec.
  6. Międzynarodowy konkurs Instrumentów i Zesp Kameralnych Casstelana Grotte-Bari Włochy J Sochacka fort otrzymała I miejsce z wyroz ,a Trio Fort Al. Katolik M Majeran i M Pajdzik otrzymały I nagrodę.
  7. Koncert z okazji 11 listopada –Tymbark.
  8. Koncert Kolęd-Stara Winiarnia Mszana Dolna- koncert dla społeczności Gminy i miasta Mszana Dolna.
  9. Festiwal „Wiosna młodych kameralistów Kraków – wstąpiły zespoły kameralne SSM w Tymbarku zespól w składzie B. Atlas, Ogórek i K Florek nr 22 wylosował DVD dla Szkoły.
  10. Przesłuchania Makroregionalne klas skrzypiec i altówki Krąków- wystąpiły Martyna Zając-altówka i Gabriela Michalak skrzypce. Klasę wiolonczeli reprezentowała -Patrycja Dobrzycka kl. akordeonu Dawid Smoter klasę fortepianu -Anna Chowaniec, klasę inst. Dętych – Klaudia Ichas i Grażyna Tomera.
  11. Makroregionalny konkurs Kształcenia Słuchu -Krakow-udzial wzięli Marcin Makowski i Agata Janczy zajęła 9 poz.
  12. Ogólnopolski Konkurs Zespołów kameralnych im Gr Bacewicz- Łódź- kwartet skrzypcowy w składzie G Michalak, w Ciezadlik, J. Polańska i K Pajdzik otrzymały II nagrodę (a Trio w składzie Karolina Czech, P. Dobrzycka i K Krzysztofiak – wyróżnienie.
  13. Konkurs Fortepianowy im. Emmy Altberg – Łodz I nagrodę otrzymała Joanna Sochacka.
  14. Forum Młodych Instrumentalistów Rybnik-Wiolonczela – wyroznienie M Rog, Maria Majeran otrzymała I nagrodę/nagroda pieniężna/ i wygrała Forum Młodych W konkursie tym wzięli udział P. Dobrzycka, A. Danel, G. Michalak, K. Pajdzik, A. Katolik, A. Chowaniec.
  15. Konkurs Fortepianowy „Nad Kamienna” – Skarżysko Kamienna udział wzięła El Makowska.
  16. Konkurs Zespołów kameralnych Holandia im Charles Hennen- wyróżnienie otrzymal  kwartet smyczkowy w składzie Agata Janczy ,Martyna Zając, Marcin Makowski i Maria Pajdzik.
  17. Festiwal Orkiestr szkol Muz I St-Orkiestra naszej szkoły zdobyła II miejsce – Będzin.
  18. Ogólnopolski Konkurs Instrumentalistów Jaslo im. St. Woytowicz- wyróżnienie otrzymała M Rog – fortepian.
  19. Konkurs najmłodszych Skrzypków Żywiec – Anna Danel -3 nagroda, Anna Toporkiewicz 4 nagroda i Aleksandra Chowaniec – wyróżnienie.
  20. Wiosenne Spotkania z muzyka J. Garscia Chrzanów- udział wzięli Michał Szczygieł, Weronika Kuc, Mateusz Żurek, Nicole Sikora zaś wyróżnienia otrzymały Dominika Szczygieł flet i Maria Rog wiolonczela.
  21. Konkurs Zespołów kameralnych im J Zarębskiego Warszawa – -Łomianki-Duet Magdalena Gacek i Joanna Sochacka II nagroda
  22. Konkurs Wykonawczy Poznań – Mg Gacek II nagroda.
  23. Konkurs Skrzypcowy „Janko Muzykant” Sochaczew III nagrodę otrzymała Agata Janczy.
  24. Konkurs Gitarowy Nowy Wiśnicz – Beata Atlas I nagroda.
  25. Ogólnopolski Konkurs Zespołów kameralnych szk. muz I St „Od Mocarta do Mozarta” pod patronatem Grupy Mocarta Warszawa. Trio Fort – M. Majeran Al. Katolik I M Pajdzik otrzymało GRAND PRIX Festiwalu jak również – nagrodę dla najlepszego Tria Fort I nagrodę za Najlepiej wykonany utwór klasyczny A uwieńczeniem konkursu było zagranie w Studio SI im W Lutosławskiego w Warszawie-Trio otrzymało 3 tygodniowe stypendium do Szwajcarii.
PAGE TOP