MENU

Rok 2002/2003

 1. 11 listopada koncert w Tymbarku dla społeczności Gminy i powiatu Limanowa.
 2. Koncert na zaproszenie Muzeum Regionalnego w Limanowej na wystawie „Sądeczanie w Limanowej” 16 listopad.
 3. 30 listopada Koncert na Zamku Królewskim w Warszawie a okazji 15 – lecia STO.
 4. 30 listopad Konkurs Instr i Multiinstr Kraków – Wojciech Pyrc 1 miejsce, 2-miejsce – Aleksandra Katolik i wyroznienia Weronika Talar Maria Rog.
 5. 30 listopad Ogólnopolski Konkurs Polskiego Radia Junior Haydn – do finału weszla Aleksandra Katolik która zagrala w Studio S I W Lutoslawskiego w Warszawie.
 6. 5 – 6 grudnia Konkurs o Laur Paderewskiego Kraków – Wojciech Pyrc wyróżnienie.
 7. 15 – grudnia koncerty domowe Koncert na zaproszenie rodziny p. Pieniążków w Limanowej.
 8. 5 styczeń – czworo naszych uczniów tj. Katarzyna Pyrc, Magdalena Lach. Weronika Talar i Kamila Borowiak zostaly zakwalifikowane do Miedzynarodowej orkiestry Mlodziezowej w Berlinie.
 9. 12 stycznia – koncert Noworoczny dla społeczeństwa Gminy Tymbark i gmin ościennych.
 10. Koncert dla osób chorych i niepełnosprawnych Tymbark 26 stycznia.
 11. 20-21 luty Makroregionalne Przesl Fort Krakow-udzial wzięli: Wojciech Pyrc,Arleta Zawada, Aleksandra katolik, Kinga Rolka – do Ogolnoploskich przeszedł Wojciech Pyrc który w Bydgoszczy zajął 2 miejsce.
 12. Makroregionalne przesłuchania Kl instrumentów Dętych Nowy Targ – odział wzieli Karol Sowa, Adrian Walczak, Andrzej Głowa, Diana Dobrzycka,Monika Widomska,Natalia Ichas – do Ogolnopl przeszli Monika Widomska i Karol Sowa – który wygrał Przesl ogolnopol wszystkich szkół muzycznych I stopnia i  otrzymal I nagrode i max ilość pkt tj. 25 przesluchania te odbyly się w Częstochowie.
 13. Makroreg Przesl Kl skrzypiec i wiolonczeli Krakow udzial wzieli;Magdalena Gacek ,Agata Janczy, Weronika Talar i Kamila Borowiak – do ogolnoploskich Jury zakwalifikowalo Magdalene Gacek i Kamile Borowiak Przesl odbyly się w Warszawie
 14. ogólnopolski festiwal klarnetowy – Piotrkow Tryb-udzial wzieli – Adrian walczak, Karol Sowa, Nela Pieniazek, Jaroslaw Jurowicz, Kamil Weglarz – 3 miejsce otrzymal Karol Sowa a Trio klarnetowe tez otrzymalo 3 miejsce.
 15. Ogolnoploskie Konfrontacje Instr detych – szkole reprezentowały Natalia Huber i Monika Widomska.
 16. Ogolnopolski Festiwal Fletowy-szkole reprezentowaly Natalia Jchas i Lidia Pieniazek.
 17. Ogolnopolski Konkurs Zesp Kameralnych Szk muz I St – wyróżnienia otrzymaly TRIO – smyczkowe – Mg Gacek, Kinga Pajdzik i Maria Pajdzik -wiolonczela jak tez Duet wiolonczel, Kamila Borowiak i Patrycja Dobrzycka otrzymały wyróżnienie.
 18. Regionalne Przesl Kl Fort – Krynica Zdroj – odział wzięli, Anna Jarecka, Gabriela Sitkowska, Maria Mg Przeklasa i Tomasz Sitkowski – wyróżnienie otrzymali Tomasz i Gabriela Sitkowscy.
 19. ogólnopolski Konkurs im J Zarebskiego Warszawa Łomianki – I miejsce otrzymaly Maria Majeran i Magdalena Gacek kl skrzyp a także wyroznienie Karolina Czecg skrzypce Wojciech Pyrc I nagroda i wyróżnienie za wykonana etiude ,2 miejscew kat zesp otrzymal Duet Kinga Rolka i Arleta Zawada,2 miejsce i wyroznienie za wyk Allegretta Boufilla otrzymalo Trio klarnetowe SSM Tymbark
 20. Konkurs skrzypcowy Żywiec – wyróżnienie otrzymala Gabriela Michalak.
 21. Miedzunarodowy Konkurs Fort – Glubczyce – szkole reprez, Al. Katolik.
 22. Warszawa –koncert Stypendystow Krajowego Funduszu na rzecz dzieci szczególnie uzdolnionych – koncert w Muzeum Paderewskiego Łazienki Warszawskie grali na nim Karol Sowa i Magdalena Gacek.
 23. Na zaproszenie Biskupa Dziwisza SSM I St z Tymbarku zostala zaproszona do Watykanu z okazji 25-lecia Pontyfikatu Jana Pawla II Wzięło udział 45 uczniów.
PAGE TOP