Lata 2000-2002

Konkursy, festiwale w których uczestniczyli uczniowie w r 2000-2002

Rok 2000

1. 1999 – Konkurs Bachowski im St Hajzera – Katarzyna Pyrc i Marta Fiust –zdobywajac 6 i 12 miejsce na 50 uczestników.
  2. 2000 – Concours Musical de France/eliminacje w Krakowie – luty. Udział wzięli, Helena Czak, Marta Huzior, Gabriela Sitkowska, Kinga Rolka, Wojciech Pyrc, Anna Sowa,Waldemar Zawada. W Konkursie tym do Paryża zakwalifikowalo się 5 uczniow: Marta Huzior zajęła 1 miejsce w swojej gr wiekowej zaś Gabriela Sitkowska 3 miejsce w tej samej grupie.
  3. Ogólnopolski przegląd Form Kameralnych-Ostroda wystąpiły Zesp smyczk,zespol rytmiczny i kwartet fletowy-otrzymalismy wszystkie nagrody i Puchar Burmistrza miasta OSTRODA.
  4. W tym roku uczniowie naszej szkoly wzięli udzial w roznych formach dokształcania gdzie zostali zakwalifikowani:
  • Kurs Mistrzowski organizowany przez AMuz – Saltzburg – Agata Janczy, Maria Majeran, Karol Sowa, Marcin Kaleta, Lidia Pieniazek i Weronika Talar.
  • Miedzynarodowy Kurs w Lancucie-Magdalena Gacek,Magdalena Lach,Karolina Czech,Agata Janczy,Weronika Talar,Katarzyna Pyrc.
  • Kurs muz organizowany przez Jeunnesses Musicales w Niemczech – Nottuln zakwalifikowala się Anna Sowa.
  • Wielka Orkiestra pod batuta JSchilltza – Saltzburg-Magdalena Lach,Katarzyna Pyrc.
  • Ysper-Austria – zespół muzyczny – Natalia Huber, Dorota Pajdzik, Joanna Majda i Kamil Weglarz.

Rok 2001

1. Konkurs Saksofonowy Jaworzno – Marcin Kaleta.
  2. Makroreg Przesl ucz kl fortepianu – Krakow Wojciech Pyrc i Anna Sowa
  3. Konkurs im Ginette Gaubert-Francja -Tomasz Sitkowski – 1 miejsce Anna Mirek – wyróżnienie.
  4. Makroreg przesl Kl skrzypiec Krakow – Marta Smoter, Katarzyna Pyrc 1 – miejsce i kwalifikacja na Ogólnopolskie Olsztyn, Magdalena Lach 1 miejsce wraz z Katarzyna Pyrc i tez kwalifikacja na Ogolnoploskie.
  5. Festiwal Klarnetowy – soliści i Zespoły – Piotrkow Trybunalski Karol Sowa wyroz w gr do lat 13; Kwartet klarnetowy SSM Tymbark – wyróżnienie.
  6. Konkurs Mlodego Muzyka –Szczecinek – Karol Sowa 3 nagroda
  7. Regionalne Przesl kl fort-Krynica Zdroj – Wojciech Pyrc – wyróżnienie.
  8. Konkurs im G F Telemanna-Poznan-szk reprezentowala – Katarzyna Pyrc – skrzypce.
  9. Makroreg przesl kl inst. Detych-Nowy Targ-Marcin Kaleta sax – wyroz, Lidia Pieniazek-flet – wyroz Karol Sowa – klarnet – 3miejsce, Natalia Ichas – flet 3 miejsce.
  10. Miedzynarodowy Festiwal Chórów – OLOMOUC – Czechy – Brazowy MEDALdla CHORU Mezzoforte SSSw TYMBARKU.
  11. SSM Ist TYMBARK otrzymuje nominacje do nagrody ALCUIN AWARD 2001-zostala wybrana spośród 20 szk Europy  razem z nami nominowano jeszcze 4 szkoly z Europy tj z Belgii 2,Niemiec 1,Luksemburga1-nagrode odebrala p Przezes STO kola nr 99 mgr inz Irena Wilczek Sowa w AMSTERDAMIE.
  12. Listopad-Festiwal muzyki Koscielnej- Wokalnej i Instr Mszana Dolna-zorg przez Diecezje Krakowska w którym bardzo licznie i pieknie reprezentowala się nasza szkoła.
  13. Koncert z okazji 11 list –Tymbark.
  14. Weronika Talar i Marta Smoter zostaly zakwalifikowane na konkurs Bachowski w Zielonej Gorze.
  15. Magdalena Gacek zostala zakwalifikowanado 2 etapu konkursu Radia Bis Warszawa Wieniawski –junior i zagrala w Studio S1 im W Lutoslawskiego.
  16. Konkurs Instr i Multiinstr –Krakow-Magdalena Gacek 1 miejsce i Patrycja Dobrzycka 2 miejsce.
  17. FestiwalMuzyki Wspolczesnej-Nowa Huta-Krakow/b licznie wzięliśmy udzial/za co otzymalismy podziękowania a w nagrode nuty z muz współ dla uczniów.

Rok 2002

1. 6 stycznia-KONCERT NOWOROCZNY – dla społeczeństwa gminy Tymbark i Powiatu limanowskiego.
  2. Na zaproszenie Opactwa i Kawalerów Maltańskich w Szczyrzycu – uczniowie naszej szkoly dali tam specjalny koncert noworoczny.
  3. Wsparliśmy tez swoim koncertem zbiórkę pieniędzy na cele dobroczynne dla niepełnosprawnych w Tymbarku –koncert odbył się w Przedszkolu Samorządowym Tymbark.
  4. Konkurs im Ginette Gaubert Francja  -Maria Przeklasa – wyróżnienie.
  5. Międzynarodowy konkurs Pianistyczny – Gorzow Wlk-Frankfurt-Wojciech Pyrc – wyróżnienie.
  6. Konfrontacje inst. Detych-Olawa-Karol Sowa 3 miejsce.
  7. Przegląd klas skrzypiec,wiolonczeli i gitary-wyroz otrzymały Maria Majeran i Agata Janczy.
  8. Wielkopolski konkurs Wykonawczy Poznan-Agata Janczy otrzymała wyróżnienie.
  9. VII OgólnopolskiKonkurs Zesp Kam – Zgierz-Trio klarnetowe SSM Tymbark wyróżnienie.
  10. OgólnopolskiKonkurs Mlodych Solistów – Jaworzno – Karol Sowa I miejsce.
  11. Regionalny Przeglad Kl Fort-Krynica Zdroj -Tomasz Sitkowski-wyróżnienie I St.
  12. Ogólnopolski Konkurs im J Garscia-Stalowa Wola – Patrycja Dobrzycka – wiolonczela I miejsce Magdalena Gacek skrzypce – wyróżnienie i Robert Rosiek – wyróżniający się akompaniator.
  13. Konkurs Pianistyczny im I J Paderewskiego Kasna Dolna-Aleksandra Katolik I miejsce i Maria Magdalena Przeklasa 3 miejsce.
  14. Ogólnopolski Konkurs Muzyki Dawnej – Myślibórz – wiele nagród dla zespołu a także nagr najwazniejsza Burmistrza Miasta Myślibórz.