BIP

Głosuj na Klaudia Sasułę

Nasza uczennica Klaudia Sasuła bierze udział w Ogólnopolskim Programie Stypendialnym USKI , który przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy posiadają wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe lub artystyczne.

Oddaj swój głos na stronie: http://www.uski.edu.pl/program-stypendialny.htm

czytaj więcej

Najnowsze wiadomości
  1.  
  2. Uczniowie naszej szkoły regularnie odnoszą sukcesy na konkursach muzycznych zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy!



    zobacz artykuł >>>
  3. 1.JANIA DAMIAN-saksofon

    2.HOHOŁ STANISŁAW-klarnet

    3.BIELSKI MACIEJ-trąbka

    4.SZARŁOWICZ ALICJA-flet

    5.GAJDA MICHAŁ-trąbka

    6.BISKUP BARTŁOMIEJ-trąbka

    7.MRÓZEK KAMIL-perkusja

    8.CHUDY JULIA-fortepian

    9.KĘSKA NICHOLAS-akordeon

    10.PIASKOWY ANDRZEJ -klarnet

    11.NATONEK ANNA -skrzypce

    12.GĘBIK WIKTORIA-skrzypce

    13.JANCZYK JULIA-skrzypce

    14.STAŚKO ZUZANNA-skrzypce

    15.GĄSIOR KACPER_trąbka

    16.MATRAS ALEKSANDRA-fortepian

    17.RZĄSA KATARZYNA-fortepian

    18.KĘSKA FILIP-perkusja

    19.KRZYŚCIAK EMILIA-perkusja

    20.FIEJTEK WIKTORIA -perkusja

    21.TRYBUS MARCELIN -akordeon

    22.FLOREK MAGDALENA-wiolonczela

    23.HOJDA ILONA-wiolonczela

    24.ZAJĄC IZABELA-klarnet

    25.LATOŚ MARIA-wiolonczela

    26.POPIOŁEK ANNA -saksofon

    27.KORNAŚ EWA-klarnet

    28.MAZGAJ MARLENA_wiolonczela

    29.GAWRONEK ARKADIUSZ -klarnet

    30.POTONIEC OLIWIA _wiolonczela

    31.WIETRZYK ZUZANNA -wiolonczela

    32.PACH ALEKSANDRA-gitara

    33.BIENIEK EMILIA-klarnet

    34.WĄCHAŁA PIOTR-saksofon

    35.KOŚCIELNIAK NATALIA-klarnet

    36.PUTO MICHAŁ- klarnet

    37.OBRZUD ZUZANNA -fortepian

    LISTA UCZNIÓW NIE PRZYJĘTYCH Z POWODU BRAKU MIEJSC -jest to lista rezerwowa

    Uczniowie przyjęci ,którzy nie zglosza sie do 15.09 2015 z róznych powodów do szkoły zostaną skresleni a na ich miejsce będą przyjmowani uczniowie z listy rezerwowej ./poniżej wypisanych

    1.STECZEK KAROLINA

    2 MYSZA DOMINIK

    3.PODGÓRNA ŁUCJA

    4.SULKOWSKA MARTYNA

    5.RUSIN AMELIA

    6.ŚLAZYK EWELINA

    7.PAZDAN NIKODEM

    8.GAJDA GABRIELA

    9.GAURA RAFAŁ

    10.BANIAK MIŁOSZ

    11.BANIAK JULIA

    12.BIELSKI KONRAD

    13.FIEJTEKGRZEGORZ

    14.KULIG WIKTORIA

    15.STAŚKO SEBASTIAN

    16.MALARZ ALEKSANDRA

    17.PAJDO PATRYCJA

    18.POTONIEC KAROL

    19.JAROSZ JULIA

    Proponujemy wszystkim uczniom nie przyjętym  rozpoczęcie nauki w Ognisku Muzycznym do którego kwalifikowac będziemy po 26 08 2015 SOM TYMBARK 182628094 i SOM MSZANA 602676505 Nauka ta pozwoli na dobry wybór instrumentu i zapoznanie się z wymogami szkoły muzycznej

     



    zobacz artykuł >>>
  4. Zapraszamy do obejrzenia

     

    [artube=https://www.youtube.com/watch?v=koguntB5zIM&feature=player_detailpage]



    zobacz artykuł >>>
  5.  
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj14
mod_vvisit_counterWczoraj118
mod_vvisit_counterTen tydzień674
mod_vvisit_counterOstatni tydzień851
mod_vvisit_counterTen miesiąc401
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc3571
mod_vvisit_counterWszytkie122856

Aktualnie na stronie: 3
Twoje IP: 54.146.240.181
,
Data: Wrz 04, 2015
Reklama
Home Nasi absolwenci

Absolwenci

 

Przez SSM I St w Tymbarku przeszło wielu  uczniów.  obecnie uczy się tj 75 uczniów.

111 z nich ukończyło Spoleczna Szkole Muzyczna w Tymbarku, z tych 111 - 70 uczniów podjęło naukę w szkołach muzycznych II stopnia, z tych 70 uczniów 47 ukończyło szkołę muzyczną II stopnia. Z tych 47 - 27 uczniów rozpoczęło naukę w Akademii Muzycznej, z tych 27 uczniów Akademię Muzyczna ukończyło już 17, podjęli oni pracę jako zawodowi muzycy, pozostała część nadal studiuje zarówno w Polsce jak i za granicą.Obecnie mamy 17 zawodowych muzyków którzy ukończyli sudia wyzsze i pracuja w tym zawodzie grajac w orkiestrze lub pracując w szkolach muzycznych w Polsce lub za granica /3 pracuje za granica jako zawodowi muzycy sa; Dominika Anna Rosiek Londyn ,Weronika Talar-  Wieden,,Magdalena Lach Graz /

Uczniowie którzy wybrali kształcenie w Liceach Muzycznych, OSM i podjęli naukę, bądź ukończyli Akademie Muzyczną.

  1. Augustyn Kinga; PLM Kraków; Uniwersytet Śląski filia Cieszyn - wydział wychowania muzycznego.
  2. Borowiak Kamila; PLM Kraków, Akademia Muz. Kraków, wiolonczela; - student.
  3. Czyżydło Ludwika; PLM Kraków; ; Akademia Muzyczna Berlin-akordeon - ukończyła - obecnie 2 fakultet - germanistyka UJ Kraków.
  4. Dobrzycka Diana; PLM Kraków; UJ Kraków - muzykologia; student.
  5. Fiust Marta; PLM Kraków; Akademia Muzyczna w Krakowie – wiolonczela; pracuje w Operze w Krakowie.obecnie nauczyciel wiolonczeli w szk muz Zegocina TRZCIANA
  6. Kulig Agata; PLM Kraków; Akademia Muzyczna w Warszawie - flet; pracuje - poza granicami Polski
  7. Lach Magdalena; PLM Kraków; University of Music - Graz; student; skrzypce.obecnie ukonczyla studia licencjackie w Graz i dostala sie na studia II st Master w GRAZ Austria
  8. Majeran Maria; bezpośrednio po ukończeniu SSM I stopnia i zdaniu matury na indywidualnym toku, w wieku lat 16 zdała egzamin do Hochkschulle of Music Hannover - Niemcy - skrzypce; student.
  9. Mrózek Monika; PLM Kraków; Akademia Muzyczna w Krakowie; pracuje w POSM II stopnia w Nowym Sączu.
  10. Nuzia Katarzyna; PLM Kraków; Akademia Muzyczna w Krakowie; podjęła pracę w Tymbarku w SSM I stopnia.zegocinie i Roznowie
  11. Pająk Justyna; PLM Kraków; UJ Kraków - muzykologia. Akademia Muzyczna RAVENA Włochy tam studiuje
  12. Palka Urszula; PLM Kraków, Akademia Muzyczna w Warszawie wydział wokalno - aktorski;
  13. Plata Maria; PLM Kraków; Akademia Muzyczna w Katowicach - rytmika; pracuje w Akademii Muzycznej w Katowicach - wykłada rytmikę i improwizacje oprócz tego studiuje 2 fakultet  - psychologię.obecnie podjela prace w PSMI i II st w Nowym Saczu-wicedyrektor katolickiej Szkoly Muzycznej w Nowym Saczu
  14. Pyrć Katarzyna; POSM II stopnia (szkoła talentów) w Warszawie - skrzypce; Uniwersytet Muzyczny w Warszawie - skrzypce; student. Obecnie zdała egzamin konkursowy do Orkiestr w Warszawie Juventus (przyjęto 2 os. na etat).Ukonczyla Uniwersytet Muzyczny  Warszawa z tytulem mgr sztuki  w dziedzinie skrzypiec 2011 r
  15. Pyrć Wojciech; POSM II stopnia (szkoła talentów) w Warszawie; obecnie student Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie - fortepian.
  16. Rosiek Dominika; indywidualny tok nauczania; 16 lat zdała maturę w Polsce; otrzymała stypendium do Anglii do The Purcell Scholl Londyn (szkoła artystyczna Księcia Karola), po jej ukończeniu i zdaniu matury (2-giej) w Cambridge - podjęła studia w Royal Academy of Music University London Anglia; ukończyła studia podstawowe i podyplomowe - obecnie solistka, kameralistka w Londynie - współpracuje z USA, Niemcami ,Rosją jak tez z krajami bliskiego i dalekiego wschodu.
  17. Sowa Anna; PLM Kraków; Akademia Muzyczna w Łodzi - student rytmiki i obecnie 2 fakultet - dyrygentura.W 2011 ukonczyla Akademie Muzyczna w Lodzi i otrzymala tytul mgr sztuki w dziedzinie Rytmika -obecnie studiuje II fakultet -podjela tez prace jako rytmiczka i improwizatorka w PSMII st w Radomiu na sesjej zimowa dostala stypendium do ESSEN -NIEMCY
  18. Sowa Karol; PLM Kraków; Akademia Muzyczna w Katowicach - klarnet; mgr sztuki
  19. Talar Wronika; indywidualny tok nauczania, maturę zdała mając 16 lat, bezpośrednio po ukończeniu SSM w Tymbarku rozpoczęła naukę w Hochschule Wiedeń - skrzypce, Obecnie otrzymała stypendium na studia podyplomowe do Finlandii – skrzypce.w Br Wieden -studia magisterskie
  20. Zając Martyna; Unversity of Music Wiedeń – altówka - young student.
  21. Huber Natalia; PLM Kraków; Akademia Medyczna w Lublinie wydział lekarski - student.
  22. Mąkowska Izabela; POSM II stopnia Krakow; Akademia Muzyczna Łódź - wiolonczela; student.obecnie  otrzymala Stypendiu na 2 lata z przedluzeniem na 3 do LOS ANGELES -wyjechala w sierpniu 2011
  23. Mąkowski Marcin; POSM II stopnia Gdańsk; Akademia Muzyczna w Gdańsku - skrzypce; student.
  24. Pajdzik Maria; POSM II stopnia Gdańsk; Akademia Muzyczna Gdańsk - wiolonczela; student.obecnie studentka II roku Akademii Muzycznej Krakow -wiolonczela w br akademickim jest studentka II r Akademii Muzycznej Krakow
  25. Katolik Aleksandra; po ukończeniu gimnazjum w Krakowie i SSM I stopnia w Tymbarku (łączyła szkoły dojeżdżając do Tymbarku ze względu na bdb poziom szkoły muzycznej); otrzymała stypendium artystyczne do Wells Catedrall Scoholl - Anglia, obecnie zdała maturę z wynikiem celującym i dostała się na studia na Uniwersytet Worwick Anglia - (3 uniwersytet w rankingu uniwersytetow) - studiuje - matematykę stosowaną - jak tez - fortepian w Birmingham - Anglia.
  26. Mazur Anna; POSM II stopnia Kraków, Akademia Muzyczna - Poznań - flet.
  27. Rolka Kinga; POSM II stopnia Krakow; Studentka Akademii Muzycznej Krakow -Rytmika; student.obecnie studentka rowniez wydz wokalno-aktorskiego studium Wokalno -aktorskiego Katowice
  28. Tokarczyk Alina; Liceum Muzyczne Kraków - UJ Kraków - muzykologia - stypendium do Monachium; obecnie Pracownik PAN-Warszawa.
  29. Ligas Konrad; Liceum Muzyczne Kraków; Akademia Muzyczna Kraków - akordeon; ukończył - pracuje w estradzie.
  30. Adamek Dominika; Liceum Muzyczne Kraków; Akademia Muzyczna Kraków - wydzial Edukacji; pracuje jako naucz przed teoretycznych w POSMII st w Krakowie
  31. Adamczyk Maciej; PSM II St Nowy Sącz; Akademia Muzyczna Wrocław wydział wokalno - aktorski ukończył; pracownik - Chóru Filharmonii Wrocławskiej jak tez opery i estrady Wrocław.
  32. Kwiatkowski Krzysztof; po ukończeniu SSM w Tymbarku i zdaniu matury zdał egzamin do Papieskiej Akademii Teologicznej na Wydział Organistów Kościelnych -
  33. Czech Karolina -obecnie studentka I roku Akademii Pedagogicznej  w Krakowie -wydz edukacji artystycznej
  34. Agata Janczy-studentka I roku Uniwersytet im Fr Chopina Warszawa-skrzypce
  35. .Magdalena Gacek -studentka I Akademia Muzyczna Lodz-skrzypce
  36. Gabriela Michalak-studentkaI roku Akademia Muzyczna Katowice-skrzypce
  37. Joanna Sochacka - studentka I rokuAkademia Muzyczna Krakow-fortepian
  38. Konrad Krzysztofiak-obecnie student I roku Akademii Muzycznej w Krakowie-altówka
  39. Jurowicz Agnieszka -po ukończeniu POSM II st w Krakowie studentka I r Akademii Muzycznej Kraków -wydz Edukacji Artystycznej
  40. Chowaniec Anna Akademia Muz ŁÓDZ studentka kl fortepianu prof wesołowskiej-Firlej II r

Pozostali absolwenci którzy ukończyli SSM I stopnia w Tymbarku, podjęli naukę w PLM lub POSM II stopnia, wybrali po ich ukończeniu inne studia lub są uczniami POSM II stopnia.

 

 

  • Pajdzik Kinga; POSM II stopnia Kraków - skrzypce - zdala mature -przygotowuje sie do Studiow medycznych
  • Jurowicz Jarosław; POSM II stopnia Nowy Sącz - klarnet - uczeń, jest tez studentem anglistyki w WSZ Nowym Sączu.
  • Jania Izabela POSM II st Studentka AGH
  • Krzysztofiak Łukasz ;POSM IIST KRAKOW
  • Stanowska Beata; POSM II stopnia Kraków; UW Rzeszow prawo - student.
  • Głowa Andrzej; POSM II stopnia Krakow, Akademia Pedagogicznej Kraków - matematyka, z informatyka - nauczyciel sax w SSM I stopnia w Tymbarku; Kapelmistrz Tymbarskiej Orkiestry Dętej -Tymbarski Ton.Student Akademii Muzycznej Poznan -Saksofon
  • Ichas Natalia; POSM II stopnia Kraków - flet; Akademia Pedagogiczna Kraków - matematyka - student.
  • Pieniążek Lidia -Walerowska PLM Krakow -AWF -Fizjoterapia
  • Pieniązek Nela -Architektura
  • Kaleta Marcin-PsM II St Krakow-Akademia Medyczna Kraków - stomatologia - student.
  • Nuzia Paulina-Liceum Muzyczne Krakow,PWSZ - Nowy Sącz nauczanie początkowe z muzyką -ukończyła - pracuje jako nauczyciel w Siekierczynie.
  • Dobrzycka Patrycja; PSM II stopnia Kraków - wiolonczela - uczeń.
  • Pajdzik Dorota; SOM Kraków, Akademia Pedagogiczna Kraków - nauczanie początkowe, pracuje w SOM w Tymbarku ,Dobrej i Mszanie Dolnej.
  • Judka Agata; SOM w Tymbarku, po maturze podjęła studia anglistykę, obecnie prowadzi zajęcia języka angielskiego w Tymbarku w SSM I stopnia.
  • Bukowiec Mariola; POSM II stopnia Nowy Sącz; UJ Kraków anglistyka, wydział Jazzowy - Katowice -student.
  • Chowaniec Anna; POSM II stopnia Łódź (klasa talentow) - uczeń.
  • Jania Izabela; POSM II stopnia Kraków - sax - uczeń
  • Przechrzta Eliasz; POSM II stopnia Nowy Sącz - klarnet; WSB Nowy Sącz - ukończył.
  • Dzedzic Dominik; POSM II stopnia Nowy Sącz; WSN Nowy Sącz - ukończył.
  • Pieniazek Lidia; PLM Kraków; AWF Kraków; - s.
  • Lach Beata; PLM Kraków - flet; Akademia Pedagogiczna Kraków - ukończyła.
  • Adamek Bernadetta; PLM kraków flet; Politechnika Kraków - ukończyła.
  • Czerny Alicja; PLM Kraków - flet; Akademia Pedagogiczna Kraków - ukończyła.
  • Kaleta Justyna; PLM Kraków - flet; Akademia Pedagogiczna Kraków - student.
  • Tokarczyk Monika; PLM Kraków - fortepian; UJ - wydział stosunki międzynarodowe Kraków - ukończyła.
  • Knap Magdalena; PLM Kraków, Akademia Pedagogiczna Kraków - student.
  • Steczowicz Marcin; PSM II Stopnia Nowy Sącz - klarnet - ukończył.
  • Steczowicz Anna; PSM II Stopnia Nowy Sącz - flet; Akademia Pedagogiczna Kraków.
  • Walczak Adrian; PSM II Stopnia Nowy Sącz - klarnet.
  • Zawada Waldemar; PLM Kraków - fortepian.
  • Zawada Tomasz; PSM II Stopnia Nowy Sącz - sax.
  • Łyszczarz Łukasz; PSM II Stopnia Kraków - puzon.
  • Smoter Marta; PLM Kraków.
  • Mordarski Dominik; PSM II Stopnia Nowy Sącz - sax.
  • Piwowarczyk Stanisław; PSM II Stopnia Nowy Sącz - sax.
  • Żabówka Andrzej; PSM II Stopnia Nowy Sącz - trąbki
  • Jania Wioletta -POSMII Krakow -wiolonczela ukonczyla POSM IIst Krakow
  • Grucel Aneta PSM II st Nowy Sacz kl II-wiolonczela uczen
  • Jania Michal PSM II st Nowy Targ kl I- klarnet uczen
  • Jarosik Dominik -POSM Krakow -klarnet POSM II ST Krakow
  • RÓG Maria -uczen PSM II st Krakow kl III
  • Elżbieta Mąkowska -uczen kl Iv POSM II st Krakow
  • Żurek Mateusz uczen POSM II st kl IV Krakow
  • Anna Danel uczen PSM II  st Nowy Sacz -zdała do kl III skrzypce
  • Marta Sułkowska -wiolonczela PSM II st Kraków
  • Jakub Krzysztofiak klarnet POSM II st Kraków
  • Marzena  Rusnak skrzypce POSM IIst Kraków -altowka
  • Aneta Zapała skrzypce POSM II st Kraków
  • Eliza Kordeczka fortepian POSM Ii st Kraków -zainauguruje r sz 2013/2014 w sali Filharmonii krakowskiej ze względu na zdany wyrózniajaco egzamin wstępny -gratulacje dla naucz mgr Roberta Rosiek -bedzie ucz mgr Olgi Łazarskiej
  • Kordeczka Kinga -flet POSM II st Krakow
  • SZCZYGIEL MICHAL -klawesyn POSM II ST KRAKOW
  • Chowaniec Aleksandra -POSM II st Krakow-skrzypce

  • Uczeszczali do nas /przepraszam ze nie wymieniam wszystkich -ale powiedzcie co robicie? a chetnie napiszemy o was
  • Justyna Pawlak-psycholog-Krakow
  • Mateusz Pawlak-dziennikarz
  • Przemyslaw Plata-ksiadz
  • Michal Olszewski uczen SOM-ksiadz
  • Katarzyna Potoczna -naucz jez polskiego Gimnazjum Tymbark
  • Krol Katarzyna-studentka matematyki -Anglia,spiewa w chorze akademickim
  • Krupinski Michal- swiatowe finanse pracuje za granica
  • Malgorzata Palka-naucz w przedszkolu samorzadowym Tymbark
  • Pieniazek Nela-Politechnika Krakow -wydz architektury
  • Plata Macjej -farmaceuta -Warszawa ,nalezy do Zwiazku Literatow polskich -wydal tomiki wierszy i prozy